امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۰:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68352
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کهگیلویه، کمال‌الدین بهروز جمشیدنژاد عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در کشور به ازای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کهگیلویه، کمال‌الدین بهروز جمشیدنژاد عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در کشور به ازای هر تخت بیمارستانی 0.9 کادر پرستاری وجود دارد؛ این در حالی‌ست که باید به ازای هر تخت 1.8 کادر پرستاری وجود داشته باشد.

وی با بیان اینکه در کهگیلویه و بویراحمد به ازای هر تخت 1.45 کادر پرستاری وجود دارد، وضعیت استان نسبت به کشور را مطلوب دانست.

جمشیدنژاد از توسعه بخش‌های بیمارستان امام خمینی دهدشت در آینده نزدیک خبر داد و ابراز داشت: طبق وعده‌های مسئولان علوم پزشکی استان، شهرستان کهگیلویه اولویت دانشگاه علوم پزشکی در سال جدید است.

وی با اشاره به انتخاب خود به عنوان مدیر پرستاری برتر در کشور، اجرای قوانین حوزه پرستاری در سطح دانشگاه علوم پزشکی را از ملاک‌های انتخاب خود به عنوان مدیر پرستاری نمونه کشوری عنوان کرد.

جمشیدنژاد تعامل با وزارت بهداشت و درمان و پیگیری مشکلات و مطالبات پرستاران سطح علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد را از دیگر مؤلفه‌های نمونه شدن به عنوان مدیر پرستاری برتر برشمرد.

مدیر پرستاری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد پیگیری مسایل و موارد مربوط به حوزه پرستاری در سطح علوم پزشکی را از وظایف مدیر پرستاری عنوان و تصریح کرد: نظارت و ارزشیابی کادر پرستاری در بیمارستان‌های سطح استان از دیگر وظایف است.

جمشیدنژاد پیگیری و رفع کمبود نیروی انسانی مراکز درمانی سطح استان را متذکر شد و افزود: درصدد هستیم وضعیت نیروی پرستاری را بهبود بخشیم.

وی با بیان اینکه 60 درصد نیروی انسانی حوزه سلامت را کادر پرستاری تشکیل می‌دهد ابراز داشت: 80 درصد کادر پرستاری بیمارستان‌ها نیروی زن هستند.

جمشیدنژاد کمبود پرستار مرد در سطح شکور را از مشکلات حوزه درمانی برشمرد.

مدیر پرستاری معاونت درمان علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به تجلیل از 42 پرستار در سطح علوم پزشکی استان، تصریح کرد: 6 نفر از کادر پرستاری نمونه بیمارستان امام خمینی دهدشت و دو نفر از مراکز بهداشت و درمان کهگیلویه در این مراسم تجلیل شدند.
انتهای پیام/82016/ط30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها