امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۴:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68365
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، درگیری‌ها در اردوگاه آوارگان فلسطینی «یرموک» در جنوب دمشق میان عناصر جبهه ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، درگیری‌ها در اردوگاه آوارگان فلسطینی «یرموک» در جنوب دمشق میان عناصر جبهه النصره و نیروهای فلسطینی برای چندمین روز متوالی روز گذشته نیز ادامه یافت.

این درحالی است که منابع فلسطینی حاضر در اردوگاه تصریح کردند که کمیته‌ای به نمایندگی از سازمان آزادیبخش فلسطین و به ریاست «احمد مجدلانی»، وزیر کار فلسطینی امروز وارد دمشق شد تا روند طرح فلسطینی با دولت سوریه و اوضاع جاری در یرموک در راستای تحولات اخیر جاری در آن را بررسی کند که مهمترین آن در نقض توافقنامه آتش بس و مصالحه از سوی جبهه النصره و عدم خروج از یرموک نمود پیدا می‌کند.

بر این اساس منابع فلسطینی می‌گویند که قرار است، این هیئت طرح سوم و جدیدی را ارائه دهد که بر وحدت و یکپارچگی گروه‌های مسلح فلسطینی در رویارویی با گروه‌های تروریستی که از اردوگاه یرموک برای مقاصد تروریستی خود استفاده می‌کنند، متمرکز است.

این منابع درباره اوضاع انسانی جاری در این اردوگاه خاطر نشان کردند که اوضاع انسانی در این اردوگاه به نحو قابل توجهی رو به وخامت می‌گذارد و می‌توان گفت که بیمارستان فلسطین در اردوگاه در نتیجه ربودن کادرهای آن از سوی جبهه النصره و داعش به حالت تعطیل کامل در آمده است.
انتهای پیام/ز 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها