امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۱۱:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68367
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، درگیری‌ بین گروه‌های مسلح و نیروهای ارتش سوریه در مناطق مختلف غوطه شرقی واقع ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، درگیری‌ بین گروه‌های مسلح و نیروهای ارتش سوریه در مناطق مختلف غوطه شرقی واقع در ریف دمشق همچنان ادامه دارد.

در این راستا گزارش شده که منطقه «جوبر» شاهد درگیری‌های شدیدی است که چندین روز است، در این منطقه ادامه دارد و تاکنون خسارات سنگینی را به صفوف گروه‌های مسلح وارد کرده و ده‌ها نفر از آنها را به هلاکت رسانده و شمار زیادی را نیز زخمی کرده است.

کانون این درگیری‌ها 2 منطقه مسجد بزرگ جوبر و حمام «العتیق» این منطقه گزارش شده است. این درحالی است که نیروهای ارتش سوریه در عملیات‌های این دو منطقه تعدادی از تروریست‌ها را به اسارت بگیرند.

اما در «دوما» نیروهای ارتش سوریه 10 تروریست را که در یکی از مناطق این شهر تجمع کرده بودند، به هلاکت رساندند و 13 تروریست دیگر را با نصب کمینی در نزدیکی مانع نظامی «الصمادی» در اردوگاه آوارگان فلسطینی «الوافدین» در جوار دوما از پای درآوردند. این تروریست‌ها قصد داشتند با نفوذ به منطقه دوما در مناطق خاصی از این شهر اقدام به بمبگذاری کنند.

اما از شهرک «سبینه» واقع در ریف جنوبی دمشق خبر می‌رسد که 15 تروریست خود را تسلیم ارتش سوریه کردند و یکی از اعضای کمیته آشتی ملی این منطقه اعلام کرد که طی روزهای آینده شاهد تعداد بیشتری از عناصر مسلح خواهیم که با بر زمین گذاشتن سلاح، خود را تسلیم ارتش سوریه می‌کنند.

در «قامشلی» منابع کُرد در این شهر تاکید کردند که مجریان 3 عملیات انتحاری در یکی از هتل‌های شهر قامشلی در استان حسکه واقع در شمال شرقی سوریه تروریست‌هایی با تابعیت‌های مصری، تونسی و عربستانی بوده‌اند.

اما نیروهای آسایش کُردهای سوریه اعلام کردند که روز گذشته 3 انتحاری را پیش از انجام عملیات انتحاری خود دستگیر کردند و این 3 تروریست وابسته به گروه تروریستی داعش هستند.
انتهای پیام/ز 
برچسب ها:
آخرین اخبار