امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۴:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68372
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 172
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، در راستای ادامه درگیری گروه‌های تروریستی مسلح در شمال سوریه مناطق اطراف زندان ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، در راستای ادامه درگیری گروه‌های تروریستی مسلح در شمال سوریه مناطق اطراف زندان مرکزی حلب و شهر صنعتی شاهد درگیری‌های شدید داعش با گروه‌های تروریستی جبهه النصره، ارتش مجاهدین و جبهه اسلامی بود.

این درحالی است که یک منبع میدانی سوری با بیان اینکه عملیات‌های ارتش سوریه در مناطق مختلف حلب همچنان ادامه دارد، تاکید کرد که ارتش سوریه در نبردهای خود در دمشق با تروریست‌هایی از ملیت‌ها و تابعیت‌های مختلف عربی و غیر عربی مقابله می‌کند.

وی با اشاره به اینکه پیشروی ارتش سوریه در مناطق مختلف حلب به کندی و آرامی صورت می‌گیرد، دلیل این امر را مین گذاری و بمب گذاری مناطق عملیاتی از سوی گروه‌های مسلح با هدف ممانعت از پیشروی نیروهای ارتش سوریه دانست.

از سوی دیگر هیأت‌های صلیب سرخ جهانی مستقر در شهر حلب اعلام کردند، پس از متعهد شدن گروه‌های تروریستی که زندان مرکزی حلب را به محاصره خود درآورده‌اند، به کامیون‌ها و خودروهای حامل کمک‌های امدادی و مواد غذایی ارسالی این سازمان به زندان مرکزی حلب تعدی و تجاوز نکنند، صیلب سرخ جهانی در حلب بار دیگر ارسال بسته‌های کمک غذایی خود به این زندان را به صورت 2 روز یک بار از سر گرفت.

در دفعه‌های گذشته عناصری از گروه تروریستی «جنبش آزادگان شام» ضمن حمله به کاروان کمک‌های امدادی و مواد غذایی صلیب سرخ ارسالی به زندان مرکزی حلب و ضرب و شتم کارمندان این سازمان، موادی غذایی همراه این کاروان را ربوده و مانع عقب کشیدن اجساد تروریست‌های جبهه النصره اطراف این زندان شده بودند.
انتهای پیام/ز 
برچسب ها:
آخرین اخبار