امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۲۲:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68374
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 30
به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری فلسطینی (سما)، صلاح البردویل، از رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حملات رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه را به شدت محکوم ...

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری فلسطینی (سما)، صلاح البردویل، از رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حملات رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه را به شدت محکوم کرد و گفت: این بخشی از سلسله ماجرایی جویی و عربده کشی صهیونیست‌ها است که از زمان امضای توافقنامه آتش بس با گروه‌های فلسطینی تحت نظارت مصر متوقف نشده است.

البردویل در اظهاراتی خبری تاکید کرد: مقاومت فلسطین در حالت دفاع از خویشتن است و در برابر ادامه حملات اشغالگران علیه فلسطینیان در نوار غزه دست بسته نخواهد نشست.

وی افزود: حملات اخیر اسرائیل علیه غزه ادامه آشوب و ماجرا جویی این رژیم است که می‌خواهد قدرت مقاومت را بسنجد و به خیال خود با به فرسایش کشیدن گروه های فلسطینی آنها را تحت اراده خود نگاه دارد.

این رهبر حماس گفت: ما از زمان امضای توافقنامه آتش بس تحت نظارت مصر و با اجماع همه گروه‌های فلسطینی تاکید کردیم که این توافقنامه شامل توقف ترورها از سوی اسرائیل است اما دشمن همواره توافقنامه را نقض کرده و می‌خواهد با سوء استفاده از شرایط ناآرام منطقه دست به ماجرا جویی در غزه بزند بنابراین خود مسئول کامل حملات علیه فلسطینیان است.

البردویل با بعید دانستن طرح اسرائیل برای اشغال مجدد غزه گفت: ما بعید می‌دانیم که دشمن برای اشغال مجدد غزه اقدام کند زیرا بهای این حماقت از لحاظ نظامی، اقتصادی و سیاسی سنگین است.

البردویل تاکید کرد: اگر اسرائیل دست به اشغال غزه بزند با مردانی وارد جنگ می‌شود که از مهارت بالایی در جنگ میدانی برخوردارند و علیه اشغالگران جنگی فرسایشی و طولانی مدت به راه خواهند انداخت به همین دلیل از هیچ کدام از سران دشمن نمی‌شنویم که از سناریو اشغال مجدد غزه سخن بگویند و اگر اشغالگران این کار را بکنند اشتباهی بزرگ مرتکب شده‌اند.

رهبر حماس از همه مردم فلسطین خواست برای مقابله با اشغالگران با یکدیگر متحد شوند و از تشکیلات خودگردان نیز خواست از هماهنگی با اشغالگران علیه مقاومت دست بردارد.

از سوی دیگر «احمد المدلل» از رهبران جهاد اسلامی فلسطین به دشمن صهیونیستی درباره ادامه حملات علیه ملت فلسطین هشدار داد.

این رهبر جهاد اسلامی فلسطین در اظهاراتی گفت: اشغالگران اسرائیل تنها مسئول پیامدهای حملات خود علیه غزه و سوق دادن منطقه به جنگی جدید هستند

المدلل گفت: مقاومت هنوز اقدامات غافلگیر کننده زیادی در صورت ادامه تجاوز اشغالگران در اختیار دارد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها