امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۸:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68377
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «سما»، یک منبع آگاه از جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد که با میانجیگری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «سما»، یک منبع آگاه از جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد که با میانجیگری مصر، جنبش جهاد اسلامی و اسرائیل آتش‌بس کردند.

وی اظهار داشت: پایبندی مبارزان گردانهای «القدس» شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی به آتش‌بس منوط به پایبندی طرف اسرائیلی به آن است و جهاد اسلامی از امروز دیگر هیچ تجاوز و حمله‌ای به ملت فلسطین را بر‌نمی تابد و برای پاسخ به هرگونه تجاوز یا نقض آتش‌بس از سوی اشغالگران آماده است.

«خالد البطش» از رهبران این جنبش نیز در صفحه اختصاصی‌اش در فیس‌بوک خبر تماسهای مصر با این جنبش برای برقراری آتش‌بس را تایید کرده است.

شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین، مناطق جنوب رژیم‌ صهیونیستی را دیروز با نزدیک به 130 موشک هدف قرار داد. جنبش جهاد اسلامی این اقدام را پاسخی به کشته شدن سه تن از نیروهایش توسط رژیم صهیونیستی اعلام کرده بود. این اقدام با واکنش رژیم صهیونیستی مواجه شد و ارتش این رژیم چندین منطقه از نوار غزه را هدف قرار دادند و تاکنون نزدیک به ۵ فلسطینی کشته شده‌اند.

انتهای پیام/.

 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها