امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 22
۰۱:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6838
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۹
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس آئین پایانی بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران دقایقی پیش با ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس آئین پایانی بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران دقایقی پیش با حضور وزیر ارشاد برگزار شد.

براساس این گزارش در این مراسم از 7 اثر تألیفی که در نمایشگاه چاپ شدند رونمایی شد.

عناوین این آثار عبارتند از: زندگی که گریخت، به روایت گل سرخ، زنها همه مثل همند، فرمانروایی مه، یوسف گزیده اشعار، چشمی که بستم چشمی که بگشود و مجموعه ضوابط و مقررات نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران.

در ادامه این مراسم با حضور سید محمد حسینی از سند راهبردی صنعت چاپ و تفاهم‌نامه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با وزارت صنعت، معدن و تجارت رونمایی شد.
 

* اسامی غرفه‌‌های برتر

در بخش داخلی غرفه‌های زیر تجلیل شدند؛ غرفه انتشارات «طراوت آرامش»، انتشارات «پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی»، انتشارات «دانشگاه پیام نور»، انتشارات «آرما»، «نوپردازان»، «لوح دانش، جامعة‌القرآن کریم».

در بخش نقش الکترونیک؛ انتشارات «نور» برگزیده شد و در بخش ناشران بین‌الملل غرفه انتشارات «نگارستان کتاب آبی» در حوزه لاتین برتر شناخته شد و در ادامه موسسه «علمی» در حوزه ناشران عربی تقدیر شد.

همچنین غرفه برتر نشر الکترونیک «مرکز تحقیقات رایانه‌ای حوزه علمیه اصفهان» معرفی شد.

در این مراسم «مهر ارقام رایانه» انتشارات شایسته تقدیر سال و در بخش الکترونیک «مرکز علوم اسلامی نور» تجلیل شدند.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها