امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۸:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6841
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۹
تعداد بازدید: 144
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این محصول جدید کمپانی فوکس قرن بیستم، نگاهی انتقادی به برخی از آزمایش‌های علمی دانشمندان و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این محصول جدید کمپانی فوکس قرن بیستم، نگاهی انتقادی به برخی از آزمایش‌های علمی دانشمندان و دست آوردهای آنان دارد.

فیلم‌نامه فیلم این پرسش را مطرح می‌کند که آیا بشر اجازه و توان آن را دارد که در اموری که مربوط به او نیست و اختصاص به خدای متعال دارد، دخالت کند یا خیر.

به این ترتیب، قصه «سقوط سیاره میمون‌ها» به آدم‌ها هشدار می‌دهد که در انجام کارهای خود مراقب باشند و باعث آن نشوند که حوادثی اتفاق بیفتد که گریبان خود آنها را بگیرد.

قصه قسمت تازه مجموعه فیلم «سیاره میمون‌ها» به نمایش جمع میمون‌هایی می‌پردازد که در قسمت اول فیلم، علیه آدم‌ها شورش کردند و کنترل چند شهر مهم آمریکا را در اختیار گرفتند.

این میمون‌ها تحت هدایت یک میمون رشد یافته و با هوش به نام سزار، باید با بازماندگان انسان‌ها در یک شرایط سخت مبارزه کنند.

مردم کره زمین هم که به واسطه شیوع یک ویروس مرگبار در آستانه نابودی قرار گرفته‌اند، باید ضمن مقابله با این شیوع با سزار و میمون‌های تحت فرمان وی هم مقابله کنند.

خط اصلی قصه «سقوط سیاره میمون‌ها» درباره نبرد آدم‌ها و میمون‌های دست پرورده خود آنها برای اعمال قدرت و حاکمیت بر روی کره زمین است.

اندی سرکیس که در قسمت اول نسخه دوباره سازی شده فیلم در سال 2011 در نقش این میمون خشمگین و شورشی بازی  کرد،این نقش را در قسمت تازه آن هم تکرار خواهد کرد.

گری اولدمن بازیگر قدیمی سینما هم در کنار جیسن کلارک («سی دقیقه پس از نیمه شب» و«گتسبی بزرگ») کری راسل و جودی گریر در نقش‌های مهم دیگر این فیلم حضور دارند.

جیمز فرانکو که نقش اصلی قسمت اول فیلم را به عهده داشت، با دومین قسمت آن به عنوان بازیگر همکاری نخواهد داشت.مت ریوز (سازنده «کلاورلن»د و «بگذار داخل شوم») کارگردان «سقوط سیاره میمون‌ها» خواهد بود.

گفته می‌شود جلوه‌های ویژه نقش بسیار مهمی در این فیلم دارد و به همین خاطر، مسئولان جلوه‌های ویژه فیلم م«آواتار» با این پروژه همکاری خواهند داشت.

«سقوط سیاره میمون‌ها» برای نمایش عمومی در تاریخ بیست و سوم ماه مه سال 2014 آماده خواهد شد.قسمت اول فیلم با نام «ظهور سیاره میمون‌ها»  در ایام تابستان سال 2011موفق به فروشی 500 میلیون دلاری در سینماهای کشورهای مختلف جهان شد.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها