امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۵:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68437
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 35
«احمد عبدالعال»، معاون حزب مصر ملی و نماینده سابق پارلمان مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره تاکید کرد ...

«احمد عبدالعال»، معاون حزب مصر ملی و نماینده سابق پارلمان مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره تاکید کرد که ساعات آینده، ساعات سرنوشت سازی برای تصمیم گیری نهایی درباره نامزدی یا عدم نامزدی «عبد الفتاح السیسی» در انتخابات آینده ریاست جمهوری در مصر است.

عبدالعال با بیان اینکه السیسی تاکنون مبنا را بر شرکت در انتخابات نهاده، گفت: با این حال وی منتظر تصویب قانون انتخابات ریاست جمهوری است و انتظار می‌رود، با تصویب این قانون، نامزدی وی نیز طی ساعات آینده اعلام شود.

وی افزود: دوره گذشته شاهد ریختن برنامه‌های انتخاباتی از سوی السیسی جهت شرکت وی در انتخابات بودیم که برنامه بسیار قوی است، چون السیسی به مشکلات کشور چه در عرصه داخلی و چه در عرصه خارجی کاملا آگاه است و بر آنها اشراف دارد و در برنامه خود بر کار و تولید و رشد و پیشرفت سینا و همچنین آموزش و بهداشت توجه ویژه خواهد داشت، چون مهمترین ارکان رشد و پیشرفت در هر کشور هستند.

عبدالعال گفت: وجود چندین نامزد در انتخابات ریاست جمهوری امر خوشایندی است و به نظر من السیسی از این امر استقبال خواهد کرد و ما امیدواریم این انتخابات در شفافیت برگزار شود و کسی پیروز انتخابات باشد که برای مصر و رشد و اعتلای آن کار کند.
انتهای پیام/ز 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها