امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۴:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68445
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدجوادجعفری به افتتاحیه همایش‌های بخش دانشگاهیان جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) اشاره کرد و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدجوادجعفری به افتتاحیه همایش‌های بخش دانشگاهیان جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) اشاره کرد و گفت: دانشگاه علوم پزشکی مشهد اردیبهشت ماه 93 علاوه بر همایش پژوهشی طب الرضا(ع)، میزبان مراسم افتتاحیه بخش دانشگاهیان جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) خواهد بود.

دبیر دوازدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) به عناوین همایش‌های پژوهشی بخش دانشگاهیان جشنواره بین المللی امام رضا(ع) اشاره کرد و افزود: همایش علمی-پژوهشی طب الرضا(ع) در دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می‌شود و دانشگاه آزاد گناباد میزبان همایش ملی عرفان اسلامی در آموزه‌های رضوی است. همایش تعلیم و تربیت اسلامی در فرهنگ رضوی نیز در دانشگاه آزاد مشهد برگزار شد.

وی ادامه داد: همایش ملی سیره و معارف رضوی در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود. همایش علمی - پژوهشی سلسلةالذهب هم در دانشگاه پیام نور نیشابور برگزار خواهد شد. دانشگاه علوم قرآنی سبزوار هم بهمن ماه امسال میزبان همایش قرآن کریم و میراث رضوی بود.

دبیر جشنواره بین المللی امام رضا(ع)، عنوان کرد: با توجه به راهبرد توسعه زمانی جشنواره بین المللی امام رضا(ع) از دهه کرامت به کل سال، چند اتفاق مهم در این زمینه صورت پذیرفته است که یکی از آن اتفاقات ارزشمند برگزاری برنامه‌های دانشگاه‌های عضو جشنواره در اردیبهشت ماه است تا امکان بهره‌مندی دانشجویان و اساتید از این برنامه‌ها وجود داشته باشد.

مدیرعامل بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) ادامه داد: متعاقب این برنامه ها هفته‌های فرهنگ رضوی آغاز خواهد شد که تا دهه کرامت ادامه دارد و در دهه کرامت نیز همزمان در 31 استان و بیش از ۷۰ کشور جهان اجرا خواهد شد.

وی به دستاوردهای علمی-پژوهشی جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) اشاره کرد و اظهار داشت: امسال بیش از 60 عنوان کتاب از تولیدات جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع)، که محصول برنامه‌های علمی، فرهنگی و هنری است، به چاپ رسیده یا در دست چاپ است.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها