امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۲:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68474
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۲۹
تعداد بازدید: 30
علیرضا دلیری معاون توسعه مدیریت و منابع معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

علیرضا دلیری معاون توسعه مدیریت و منابع معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: معاونت علمی  برای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان با بانک‌های خصوصی و دولتی مذاکراتی داشته است و اعلام فراخوان کردیم که بخش خصوصی برای ایجاد خط اعتباری حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان همکاری کنند.

وی افزود: اگر می‌خواهیم مسائل و مشکلات تولید کشور بخصوص تولید دانش‌محور حل شود باید منابع مالی ایجاد کنیم و منابع مالی نیز باید از طریق بخش خصوصی تامین شود.

دلیری ادامه داد: در حال حاضر با چند بانک مذاکره کرده‌ایم و تاکنون 800 میلیارد تومان خط اعتباری برای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان ایجاد شده است ولی مذاکره با بانک‌های دیگر را نیز در دستور کار داریم.

معاون توسعه مدیریت و منابع معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: همچنین برای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان خرد نیز با موسسات قرض‌الحسنه وارد مذاکره شده‌ایم تا وام‌ها و تسهیلاتی در اختیار این شرکت‌ها قرار گیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها