امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۰:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6848
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۹
تعداد بازدید: 158
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «الشرق»، در پی حملات پراکنده در عراق تاکنون 6 نفر کشته و 28 نفر دیگر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «الشرق»، در پی حملات پراکنده در عراق تاکنون 6 نفر کشته و 28 نفر دیگر زخمی شدند.

یک افسر پلیس عراق تأکید کرد که انفجاری تروریستی منزل سرتیپ «اسماعیل الجبوری» مدیر سازمان اطلاعات و فرماندهی عملیات نینوا در منطقه «سدیره» در 300 کیلومتری شمال بغداد را هدف قرار داده بود.

در این انفجار همسر برادر الجبوری و فرزند برادرش و یکی از فرزندانش کشته شدند.

این منبع افزود: در پی انفجار یک کامیون بمب‌گذاری شده که به وسیله یک فرد انتحاری هدایت می‌شد و منزل الجبوری را هدف قرار داده بود، 21 نفر از اعضای خانواده و محافظان الجبوری نیز زخمی شدند.

از سوی دیگر در استان بابل در جنوب عراق نیز یک سرباز کشته و 3 تن دیگر زخمی شدند؛ یک منبع امنیتی اعلام کرد، افراد مسلح ناشناس در منطقه «عبد ویس» به ایست بازرسی تیپ 31 ارتش عراق حمله کرده بودند.

پایگاه خبری «ایلاف»، نیز گزارش داد که افراد مسلح ناشناس به منزل صاحب یک صراف خانه در مرکز تکریت حمله کردند و این فرد را به قتل رساندند.

از سوی دیگر نیز در پی انفجار یک بمب دست ساز که گشت نیروهای ارتش عراق را هدف قرار داده بود دو نفر از نیروهای ارتش عراق کشته و دو تن دیگر زخمی شدند. در حادثه‌ای دیگر نیز گشت پلیس موصل هدف حملات افراد مجهول قرار گرفت که 5 نیروی این گشت زخمی شدند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها