امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۱:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68480
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۲۹
تعداد بازدید: 52
سرهنگ حمیدرضا خیلدار در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به مکاتبه نامه‌ای از سوی سازمان محیط زیست به فرماندهی ناجا، اظهار داشت: رئیس سازمان ...

سرهنگ حمیدرضا خیلدار در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به مکاتبه نامه‌ای از سوی سازمان محیط زیست به فرماندهی ناجا، اظهار داشت: رئیس سازمان محیط زیست به منظور جلوگیری از قاچاق گونه‌های جانوری نامه‌‌ای را به فرماندهی ناجا مبنی بر ایجاد پلیس تخصصی محیط زیست ارائه داده است.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست در ادامه افزود: بر همین اساس درخواست شد پلیس تخصصی محیط زیست همانند پلیس فتا ایجاد شود.

وی ابراز داشت: با ایجاد پلیس تخصصی محیط زیست در درون بدنه ناجا می‌توان گام موثری را در راستای کاهش میزان خرید و فروش غیرمجاز گونه‌‌های نادر جانوری در کشور برداشت.

خیلدار در ادامه سخنان خود یادآور شد: پلیس تخصصی محیط زیست می‌تواند در مبادی ورودی و خروجی کشور از جمله‌ راه‌آهن، فرودگاه‌ها و پاسگاه‌ها شکل گیرد و افرادی در این حوزه فعالیت ‌کنند که با نوع فعالیت محیط زیست و همچنین گونه‌های در معرض خطر به خوبی آشنا باشند.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست خاطرنشان کرد: هم‌اکنون این امر در حد ارسال نامه بوده است اما با این وجود می‌توان گفت که استارت خوبی برای حفاظت از گونه‌های جانوری و همچنن جلوگیری از قاچاق این‌گونه‌ها در کشور زده شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها