امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۱۸:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6849
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۹
تعداد بازدید: 87
رضا عسکری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خصوص آتش‌سوزی بازار همدان در روز گذشته اظهار داشت: از روز گذشته کارشناسان آتش‌نشانی به دنبال بررسی علت حادثه ...

رضا عسکری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خصوص آتش‌سوزی بازار همدان در روز گذشته اظهار داشت: از روز گذشته کارشناسان آتش‌نشانی به دنبال بررسی علت حادثه بودند تا دلیل آتش‌سوزی بازار را به طور دقیق بیان کنند.

وی با اشاره به علت حادثه بیان داشت: علت حادثه آتش‌سوزی بازار همدان بروز حادثه جوشکاری و عدم رعایت نکات ایمنی در طبقه فوقانی یکی از مغازه‌ها بود که در نهایت منجر به آتش‌سوزی چندین مغازه شد.

مدیرعامل آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان تصریح کرد: برای مهار آتش‌سوزی 15 دستگاه عملیاتی آتش‌نشانی شامل خودروی سنگین و نیمه‌سنگین به همراه 60 نفر نیروی عملیاتی به کار گرفته شد.

وی گفت: محض احتیاط دو دستگاه خودروی آتش‌نشانی از بهار و صالح آباد برای مهار آتش در محل حادثه حضور داشتند که به دلیل اطفاء حریق از سوی نیروهای عملیاتی همدان، نیازی به ورود آن‌ها به عملیات احساس نشد و خودروها به محل خود برگشتند.

عسکری خاطرنشان کرد: نیرو‌های عملیاتی آتش‌نشانی تا عصر دیروز مشغول ایمن‌سازی و پاکسازی محل بودند که در ساعات پایانی عصر عمل پاکسازی به پایان رسید.

وی در پایان سخنان خود تصریح کرد: در این حادثه 13 مغازه دچار حریق شد.
انتهای پیام/89007/و20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها