امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۲۱:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68492
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۲۹
تعداد بازدید: 70
‫منوچهر هادی در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس فیلمنامه خوب و تاثیر گذار را نقطه قوت سریال «خوب، بد، زشت» عنوان کرد و افزود: به اعتقاد من ...

‫منوچهر هادی در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس فیلمنامه خوب و تاثیر گذار را نقطه قوت سریال «خوب، بد، زشت» عنوان کرد و افزود: به اعتقاد من تولید یک اثر خوب در گرو داشتن یک فیلمنامه تاثیر گذار است، متاسفانه امروز دوستان ما روی همه عوامل تولید انرژی می گذارند به جز فیلمنامه که اتفاقا مهمترین بخش یک سریال است و باقی بخش ها از آن وام می گیرند. وی افزود: ما در ابتدا همه انرژی و وقت خود را روی فیلمنامه گذاشتیم تا در نهایت به یک طرح کلی خوب دست پیدا کردیم؛ بی اغراق باید بگویم سریال نوروزی شبکه دو دارای فیلمنامه ای شسته رفته و خوب است و در آن هیچ اثری از لحظه های فانتزی، تخیلی و غیر واقعی وجود ندارد. این کارگردان با اعلام اینکه نویسنده این سریال با وسواس و حساسیت ویژه ای انتخاب شده، افزود: بابک کایدان نویسنده بسیار خوبی است که توانست در این فیلمنامه شخصیت پردازی های فوق العاده داشته باشد ، در واقع باید بگویم این اثر فیلمنامه بسیار خوبی دارد که توانسته حق خود را از تک تک عوامل تولید بگیرد.

وی ادامه داد: ایده آل من این است که اگر طنزی قرار است ساخته شود طنز موقعیت داشته باشد، اینبار هم  در همین سمت و سو حرکت کردیم و نتیجه رضایت بخشی گرفتیم.

هادی ادامه داد: انتخاب بازیگرها هم در این سریال بسیار مهم بود، با مشورت شبکه و نویسنده فیلمنامه تلاش کردیم هنرمندانی را انتخاب کنیم که برای این کار مناسب باشند؛  اکنون که کار رو به پایان است از این انتخاب ها بسیار رضایت دارم و تصور می کنم همه بازیگران ما در نقش خود ذوب شده و توانسته اند بازی هنرمندان های ارائه کنند. 

این کارگردان درباره آخرین وضعیت پروژه اش نیز گفت: «خوب، بد، زشت» این روزها مراحل پایانی تولید را سپری می کند، در حال حاضر تصویربردای رو به پایان است و کار تدوین نیز به صورت همزمان پیگیری می شود.خوشبختانه هیچ مشکلی ندارد و کار به موقع برای پخش تحویل شبکه دو خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها