امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۷:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68496
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۲۹
تعداد بازدید: 26
علی زرافشان، معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص برنامه‌های ...

علی زرافشان، معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص برنامه‌های نوروزی دانش‌آموزان اظهار داشت: برنامه‌های نوروزی شامل تکالیف دانش‌آموزان است که با توجه به غیرمتمرکز شدن و مشارکت بخش خصوصی در تولید تکالیف نوروزی، مدارس خودشان اداره خواهند کرد و از آن طریق در اختیار دانش‌آموزان قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: این نوع فعالیت‌ها متناسب با شرایط ایام تعطیلات نوروز است که دانش‌آموزان معمولاً در سفر یا در منزل هستند و تکالیف نیز برای همین ایام و متناسب با شرایط آن تهیه خواهد شد.

زرافشان درباره مشارکت بخش خصوصی در تولید تکالیف نوروزی ادامه داد: چند سالی است که آموزش و پرورش کار تولید پیک‌های شادی را به شکل متمرکز انجام نمی‌دهد و برخی از مراکز آموزش خصوصی اقدام به تولید مجموعه‌هایی کردند که آن را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهند و البته این مؤسسات از آموزش و پرورش مجوز دارند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها