امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۲:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68506
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۸
تعداد بازدید: 52
ابراهیم آقامحمدی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری ...

ابراهیم آقامحمدی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به اظهارات اخیر بان‌کی‌مون دبیر کل سازمان ملل متحد، این اظهارات را مداخله‌جویانه دانست.

وی با اشاره به اینکه بان‌کی‌مون از یک موضع بالا اظهاراتی را نسبت به رئیس جمهور کشورمان بیان کرده است، خاطرنشان کرد: چنین رویکردی اهانت صریح به ملت ایران و رئیس جمهور کشورمان است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌ خارجی مجلس با بیان اینکه لازم است رئیس جمهور واکنش قاطعی نسبت به این اظهارات بان‌کی‌مون نشان دهد، خاطرنشان کرد: این انتظار وجود دارد که دستگاه دیپلماسی هم پاسخ قاطعی به اظهارت آقای بان‌کی‌مون نشان دهد.

آقامحمدی با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران کشوری مقتدر و دارای استقلال کامل است، خاطرنشان کرد: رئیس جمهور کشور ما رئیس جمهور ایران اسلامی است و در چنین شرایطی بان‌کی‌مون نمی‌تواند درباره وعده‌های انتخاباتی آقای روحانی اظهار نظر کند.

وی همچنین تصریح کرد: آنها تصور می‌کنند ایران اوکراین است اما باید بدانند که اینگونه نیست؛ آنها باید بدانند با تشر زدن و اظهار نظر از موضع بالا نمی‌توانند موضوعی را به جمهوری اسلامی تحمیل کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها