امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۹:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68513
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۸
تعداد بازدید: 89
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «النشره»، «غضنفر رکن آبادی» سفیر ایران در بیروت در دیدار با «تمام سلام» ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «النشره»، «غضنفر رکن آبادی» سفیر ایران در بیروت در دیدار با «تمام سلام» نخست وزیر لبنان اظهارات «نهاد مشنوق» وزیر کشور لبنان در نشست وزرای کشور کشورهای عربی در مغرب را محکوم کرد.

مشنوق وزیر کشور لبنان اخیرا مدعی شده بود که خشونت‌های اخیر در این کشور پیامد سیاست و استراتژی‌های مربوط به دخالت‌های ایران و سوریه در طول 30 سال گذشته در لبنان است.

وی همچنین افزوده بود که بخش اصلی خشونتی که برخی کشورهای عربی با آن دست و پنجه نرم می‌کنند ناشی از تنش در روابط با ایران است و این مسئله نیازمند تلاش سیاست‌مداران و وزرای خارجه و رهبران احزاب بزرگ این کشورها برای یافتن راه گریزی از مقابله با این تهدیدهاست.

رکن آبادی بعد از دیدار با سلام گفت که نخست وزیر لبنان به او اطمینان خاطر داده که اظهارات وزیر کشور لبنان، هیچ ارتباطی با موضع دولت نسبت به تهران ندارد و لبنان به بهترین روابط با ایران متعهد است.

انتهای پیام/ر
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها