امروز : یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 23
۱۸:۵۲
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68554
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۴۵
تعداد بازدید: 39
محمد سلیمانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ارائه طرح تاسیس ...

محمد سلیمانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ارائه طرح تاسیس کمیسیون ویژه اقتصاد مقاومتی با 102 به هیأت رئیسه مجلس خبر داد.

وی افزود: در این طرح به دنبال تحقق دغدغه‌های مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی هستیم؛ رهبر معظم انقلاب سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را به صورت کارشناسانه، عمیق و فراگیر مطرح نموده‌اند و مسئولیت‌ها را نیز مشخص کردند.

نماینده تهران در مجلس یادآور شد: در این طرح به دنبال این هستیم که این کمیسیون به این موضوعات و دغدغه‌های رهبری بپردازد و به طور خاص به مطالباتی که ایشان در رابطه با اقتصاد مقاومتی از مجلس داشتند، پرداخته شود.

وی خاطرنشان کرد: ما منتظر مطرح شدن این طرح طبق ماده 44 آیین‌نامه داخلی در صحن علنی هستیم تا اعضای این کمیسیون تعیین شوند و انشا‌ءالله بتوانند کار برجسته و در خور شأن ملت ایران در پاسخ به مطالبات مقام معظم رهبری انجام دهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار