امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۵:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68559
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۴۵
تعداد بازدید: 68
ابراهیم نکو نماینده مردم رباط‌کریم در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: بیش از 75 ...

ابراهیم نکو نماینده مردم رباط‌کریم در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: بیش از 75 درصد نمایندگان مجلس یارانه نقدی دریافت می‌کنند که البته ممکن است که در سال جدید یارانه دریافت نکنند.

وی افزود: تشکیل کمپین انصراف از دریافت یارانه کار غلطی است و باید راه‌کار مناسبتری برای حل مشکل در این باره اندیشیده شود.

دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: تشکیل کمپین انصراف از دریافت سیاسی کاری غلطی است و این کار یک آبروریزی اقتصادی را برای ما به همراه دارد که بگوییم که مثلا یک میلیون نفر از دریافت یارانه نقدی انصراف داده‌اند.

نکو خاطرنشان کرد: ما باید این مفهوم را به مردم منتقل کنیم که اگر از دریافت یارانه نقدی خود انصراف دهند در بعد وسیعتر از نتایج مثبت آن بهره‌مند می‌شوند اما از آنجایی که در این امر موفق نبوده‌ایم و مردم چنین چیزی را لمس نکرده‌اند ترجیح می‌دهند تا یارانه نقدی را دریافت کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها