امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۵:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6858
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۲۰
تعداد بازدید: 126
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کراچی، رئیس کمیسیون انتخابات پارلمانی پاکستان با تمجید از عدم توجه مردم به تهدیدات ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کراچی، رئیس کمیسیون انتخابات پارلمانی پاکستان با تمجید از عدم توجه مردم به تهدیدات گروه‌های افراطی، از حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای خبر داد.

«فخر‌الدین جی ابراهیم» رئیس کمیسیون نظارت بر انتخابات در گفت‌و‌گو با خبرنگاران در کراچی ابراز داشت: مردم باید تحت هر شرایطی به پای صندوق‌های رأی بیایند زیرا اگر آنان افراد با ایمان و با صلاحیت را انتخاب نکنند، افراد بی‌لیاقت قدرت را به دست می‌گیرند که این موضوع در نهایت به ضرر خود مردم خواهد بود.

وی در حال رأی دادن در حوزه انتخاباتی «کلیفتن» در شهر کراچی با اظهار اطمینان از برقراری امنیت در محل‌های برگزاری انتخابات تصریح کرد: از صبح زود مردم با تشکیل صف‌های طولانی در پای صندوق‌های رأی ثابت کردند که از دموکراسی در پاکستان حمایت می‌کنند.

جی ابراهیم تصریح کرد: آینده پاکستان بستگی به استحکام نظام دموکراسی در کشور دارد.

رئیس کمیسیون نظارت بر انتخابات خاطر‌نشان کرد: انفجارهای تروریستی نباید بر شرکت مردم در انتخابات تأثیر گذار باشد. وی افزود: اطمینان می‌دهم امکان تقلب در انتخابات وجود ندارد بنابراین امیدواریم نتیجه انتخابات همان نظر واقعی مردم باشد.

انتخابات پارلمانی پاکستان صبح امروز در حالی آغاز شد که طالبان و گروه‌های شبه‌نظامی تهدید کردند که پایگاه‌های اخذ رأی در این کشور را هدف حملات خود قرار خواهند داد.

در همین حال، سازمان اطلاعات پاکستان درباره احتمال حمله شبه‌نظامیان به رهبران احزاب، ناظران خارجی، پایگاه‌های اخذ رأی و خبرنگاران در طول برگزاری انتخابات هشدار داده است.

بر همین اساس، بیش از 600 هزار نفر از نیروهای ارتش و  پلیس با اعزام به شهرهای مختلف این کشور مأموریت یافته‌اند تا امنیت حوزه‌های انتخاباتی را تأمین کنند.

نتایج قطعی این انتخابات احتمالا فردا «یکشنبه» مشخص می‌شود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار