امروز : چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 25
۲۳:۵۳
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 686
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۶
تعداد بازدید: 404
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از رشت به نقل از پلیس گیلان، زنی در شهرستان تالش به دلیل اختلافاتی که با شوهرش داشت برای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از رشت به نقل از پلیس گیلان، زنی در شهرستان تالش به دلیل اختلافاتی که با شوهرش داشت برای انتقام‌گیری خود، شوهرش را در درگیری کشت.

این زن پس از کشتن شوهرش با ادعای واهی به پلیس اطلاع داد و مدعی شد که دو مرد بیگانه شب هنگام به منزل آمدند و پس از ضرب و شتم شوهرش از صحنه متواری شدند و شوهرش نیز در حین انتقال به بیمارستان جان باخته است.

این زن که تصور می‌کرد زمینه تبرئه خود و همچنین انحراف در رسیدگی پرونده را مهیا کرده و می‌تواند با فریب و نیرنگ به زندگی خود ادامه دهد، هویت واقعی‌اش برای پلیس آشکار شد.

واقعیت این موضوع با دستگیری دو متهم مورد نظر و انجام تحقیقات از آنها برای پلیس آشکار شد و سپس در اجرای دستور مقام قضایی این زن نیز دستگیر شد.

زن دستگیر شده که هویتش کاملاً برای پلیس آشکار شده است، چاره‌ای جز بیان واقعیت ندید و برای پلیس اظهار کرد که برای خلاصی از دست شوهرش زمینه درگیری یکی از متهمان دستگیر شده با شوهرش را فراهم آورده و در حین درگیری با استفاده از چکش وی را مورد حمله قرار داده و کشته است.

در اجرای دستور مقام قضایی زن دستگیر شده به اتهام قتل و یکی از متهمان مرد نیز به اتهام معاونت در قتل راهی زندان شدند.

انتهای پیام/2300/و/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها