امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۵:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6860
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۲۰
تعداد بازدید: 110
 عفت شریعتی در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: امیدواریم خداوند کمک کند تا حق مطلب را نسبت به سیره زندگی حضرت زهرا(س) تا اندازه‌ای که توانایی آن ...

 عفت شریعتی در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: امیدواریم خداوند کمک کند تا حق مطلب را نسبت به سیره زندگی حضرت زهرا(س) تا اندازه‌ای که توانایی آن را داریم ادا کنیم.

وی ادامه داد:  جشنواره بین‌المللی کوثر در هفته تولد حضرت زهرا(س) کار خود را آغاز کرد و با موفقیت و پیشبرد اهداف، کار خود را به پایان رساند و امیدواریم که دبیرخانه دائمی کوثر را به زودی فعال کنیم و در این دبیرخانه بتوانیم سبک زندگی و سیره زندگی ائمه علیهما‌السلام  و زنان بزرگ اسلام  مانند حضرت زهرا(س) و حضرت خدیجه(س)،حضرت زینب(س) و حضرت معصومه(س) را مانند آئینه‌ای در مقابل مردم قرار دهیم.

مشاور امور بانوان وزارت ارشاد تصریح کرد: به‌ویژه اینکه ما هم اکنون در زمان بیداری جهان اسلام هستیم و مسلمانان این کشورها مخصوصاً زنان می‌توانند تحقق آرمان‌های معنوی خودشان را در آئینه نظام جمهوری اسلامی ایران مشاهده کنند.

وی ادامه داد: مقدمات راه‌اندازی دبیرخانه انجام شده است و  تا قبل از پایان دولت این طرح عملی می‌شود و دبیرخانه دائمی جشنواره بین‌المللی کوثر راه‌اندازی می‌شود.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار