امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۵:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68608
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 27
مهدی چمران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به فعالیت شورای عالی استان‌ها در دوره جدید اظهار داشت: در این دوره نیروهای جدیدی به شورای ...

مهدی چمران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به فعالیت شورای عالی استان‌ها در دوره جدید اظهار داشت: در این دوره نیروهای جدیدی به شورای عالی استان‌ها اضافه شده‌اند که خوشبختانه از افراد متخصص و کارآمد هستند.

وی تصریح کرد: یکی از برنامه‌های اصلی شورای عالی استان‌ها تعامل و همکاری با دولت و مجلس است که در این راستا جلساتی با قوای مجریه و مقننه برگزار خواهد شد.

چمران در پاسخ به این پرسش که چه زمانی جلسه با رئیس‌جمهور و رئیس مجلس برگزار می‌شود، گفت: پیش‌بینی می‌شود در دومین ماه سال 93 جلسات برگزار شود.

رئیس شورای استان‌ها خاطرنشان کرد: از جمله موضوعاتی که قرار است در این جلسه مطرح شود مشکلات و موانع اعضای شورای استان‌ها است که امیدواریم این موانع و مشکلات با درایت رؤسای قوه مجریه، مقننه برطرف شود.

وی اظهار داشت: طبق دوره‌های گذشته در هر یک از جلسات شورای عالی استان‌ها یکی از وزرا مهمان ویژه شورای عالی استان‌ها خواهد بود که به این جلسات به موضوعات مختلف پرداخته خواهد شد.

چمران در پایان در خصوص جلسه بعدی شورای عالی استان‌ها گفت: پیش‌بینی می‌شود بیست و یکم و بیست و دوم فروردین جلسه بعدی شورای استان‌ها برگزار شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها