امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۳:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6865
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۲۰
تعداد بازدید: 191
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از نطنز، علی‌اصغر یزدانی در حاشیه مراسم تجلیل از فرهنگیان شهر خالدآباد در مورد جایگاه و رویکرد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از نطنز، علی‌اصغر یزدانی در حاشیه مراسم تجلیل از فرهنگیان شهر خالدآباد در مورد جایگاه و رویکرد امور تربیتی در سند تحول آموزش و پرورش اظهار کرد: سند تحول به عنوان راهبردی‌ترین مسئله در آموزش و پرورش توسط خبرگان امر تعلیم و تربیت تهیه و تدوین شده و به تائید و تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی و مقام معظم رهبری رسیده است.

وی افزود: مهم‌ترین رویکرد سند تحول، رویکرد فرهنگی و تربیتی و در یک جمله رویکرد علمی و ارزشی است زیرا که رهبری در سند تحول بنیادین از مسئولان آموزش و پرورش انتظار داشتند تغییرات اساسی در نظام تعلیم و تربیت مبتنی بر ارزش‌ها و معیارهای نظام و چشم‌انداز 20 ساله و دغدغه‌های نظام و شهدا صورت بگیرد.

قائم مقام وزیر آموزش و پرورش در امور بین‌الملل تصریح کرد: با اجرای عملیاتی شدن سند تحول که در راس این سند وزیر آموزش و پرورش هست تحول خوبی در بخش‌های مختلف رقم زده شود.

وی در ادامه به مشارکت فرهنگیان در خلق حماسه سیاسی اشاره کرد و گفت: انتظار این است که فرهنگیان به عنوان شاخص‌ترین و پیشتازترین عناصر جامعه هم انتخابات را به خوبی اداره کنند و هم حضور و مشارکت صد درصدی را با تاثیر هم جانبه‌ای به جهت مقبولیت و محبوبیتی که در نظام دارند فراهم و محقق سازند.

به گزارش فارس، در آیین تجلیل از فرهنگیان شاغل و بازنشسته شهر خالدآباد علاوه بر یزدانی قائم مقام وزیر، حسن فرازنده خالدی مدیرکل امور تربیتی وزارت آموزش و پرورش نیز حضور داشت.
انتهای پیام/63025/ع30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها