امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۴:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6867
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۲۰
تعداد بازدید: 155
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «پرس تی‌وی»، انجمن آموزگاران مدارس متوسطه در یونان (OLME) روز گذشته اعلام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «پرس تی‌وی»، انجمن آموزگاران مدارس متوسطه در یونان (OLME) روز گذشته اعلام کردند که قصد دارند تا روز 17 می به مدت 24 ساعت اعتصاب کنند و در صورت موافقت با چنین تصمیمی،اعتصابی 5 روزه از 20 ماه می برنامه‌ریزی شده است.

هدف از این اقدام اعتراض به آخرین تصمیم دولت در زمینه اجرای برنامه‌های ریاضتی برای کاهش فرصت‌های شغلی و افزایش 2 ساعتی زمان کاری در ساعات کاری هفتگی از ماه سپتامبر اعلام شده است.

در صورت برگزاری این اعتصاب آزمون‌های ورود به دانشگاه‌ها که از 17 تا 31 ماه می برگزار می‌شود، نیز با اخلال مواجه خواهد شد.

دولت یونان اعلام کرد که همه تدابیر را به کار خواهد گرفت تا این امتحانات به خوبی برگزار شوند. از جمله این اقدامات وادار کردن افراد به بازگشتن به سر کار اعلام شده است.

بحران اقتصادی در یونان که اقتصاد این کشور را در معرض ورشکستی قرار داده است، موج انتقادهای مردمی را در قالب برگزاری تظاهرات و اعتصاب به دنبال داشته است.
انتهای‌ پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها