امروز : سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۲:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68684
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری النشره، در پی انتشار اخبار حاکی از شنیده شدن صدای انفجارها در مرز لبنان با سرزمین های اشغالی، فرمانده ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری النشره، در پی انتشار اخبار حاکی از شنیده شدن صدای انفجارها در مرز لبنان با سرزمین های اشغالی، فرمانده ارتش لبنان در بیانیه ای اعلام کرد: حوالی ساعت پنج و چهل و پنج دقیقه بعد از ظهر امروز جمعه در پی انفجار یک بمب دستی نزدیک یک گشتی دشمن اسرائیلی در داخل سرزمین های اشغالی نیروهای دشمن اسرائیلی، چندین گلوله توپ شلیک کرد که 9 گلوله در مزارع بسطرا و حلتا لبنان فرود آمد.

منابع لبنانی گفتند گلوله های توپ به نواحی غیر مسکونی در داخل خاک لبنان اصابت کردند و این حملات تلفاتی به دنبال نداشته است.

از سوی دیگر هواپیماهای جنگی اسرائیل بر فراز مرزهای بین المللی مشرف به شهرک بنت جبیل و مرجعیون در حال پرواز هستند.

ارتش رژیم صهیونیستی همچنین به شلیک دو منور بر فراز آسمان روستاهای حلتا، شانوح، بسطره و المجیدیه در خاک لبنان اقدام کرد و صداهای آتش مسلسل از مستعمره میسکاف عام به سوی تلة العویضة در خروجی شهر کفرکلا شنیده می شود.

روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت اعلام کرد که سه نظامی اسرائیلی در انفجار بمب دستی در مرز با لبنان زخمی و به بیمارستان منتقل شدند.

کانال 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی ادعا کرد که بمب دستی که گشتی اسرائیل را در مزارع شبعا هدف گرفت توسط حزب الله منفجر شد و کانال یک تلویزیون این رژیم نیز گفت ارتش اسرائیل با گلوله باران سنگین پایگاه‌های حزب الله به انفجار بمب دستی در مزارع شبعا پاسخ داد.

شبکه تلویزیونی المیادین هم گزارش داد ارتش اسرائیل مواضع ارتش لبنان را در منطقه تل العویضه در جنوب این کشور هدف قرار داده است.

این در حالی است که گروه دولت اسلامی در عراق و شام از طریق توئیتر مسئولیت هدف گرفتن این گشتی ارتش رژیم صهیونیستی را برعهده گرفت.

ارتش لبنان در پی حمله اسرائیل به خاک لبنان، در طول مرزهای این کشور در مناطق العدیسه تا کفر کلا و بوبابه فاطمه و الوزانی به حال آماده باش درآمده است.

پایگاه اینترنتی واللا اسرائیل هم اعلام کرد زره پوش های این رژیم به پایگاه حزب الله در منطقه مزارع شبعا حمله کردند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها