امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۴:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6870
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۲۰
تعداد بازدید: 177
به گزارش فارس به نقل از شبکه راشاتودی، «دیوید سال سیلوا»، 33 ساله، اهل «کالیفرنیا»، پدر 4 فرزند، در حالیکه در پیاده‌رو خیابانی بی دفاع روی زمین ...

به گزارش فارس به نقل از شبکه راشاتودی، «دیوید سال سیلوا»، 33 ساله، اهل «کالیفرنیا»، پدر 4 فرزند، در حالیکه در پیاده‌رو خیابانی بی دفاع روی زمین افتاده بود، مورد حمله پلیس قرار گرفت و مورد ضربه باتوم قرار گرفت و درست چند لحظه بعد جان خود را از دست داد.

بر اساس این گزارش، پلیس آمریکا به سمت او نزدیک شد تا از او سوال کند که آیا فردی است که همسایگان آن منطقه بعنوان یک فرد مست در منطقه از او شکایت کردند یا خیر؟

سیلوا در مقابل پلیس مقاومت کرد و حدود 9 پلیس آمریکایی نیز شروع به کتک زدن این فرد غیرمسلح با باتوم کردند و بر صورت و قسمت بالای بدنش ضربه وارد کردند.

پلیس دوربین‌ها و تلفن‌های شاهدان ماجرا که از صحنه فیلمبرداری کرده بودند را ضبط کرد.

یکی از شاهدان ماجرا درباره این رفتار خشونت‌آمیز پلیس کالیفرنیا گفت: وقتی بیرون آمدم، دو افسر پلیس را دیدم که یک مرد را با باتوم کتک می‌زنند و به سر او ضربه وارد می‌کردند. من صدای ضرباتی که به سرش وارد می‌شد را می‌شنیدم.

وی ادامه داد: بدن فرد مضروب روی زمین افتاده بود و قبل از اینکه آمبولانس به محل حادثه برسد، یکی از افسران پلیس به او تنفس مصنوعی می‌داد و یکی دیگر از آنها بر روی چشمان او نور می‌انداخت اما من مطمئنم که او مرده بود.

پلیس کالیفرنیا حاضر به اظهار نظر درباره این خبر نشد و گفته که تحقیقات ادامه دارد اما خانواده سیلوا خواستار منتشر شدن تصاویر ویدئویی شدند که از صحنه گرفته شده بود.

«کریستوفر سیلوا» برادر 31 ساله سیلوا می‌گوید: برادر من، 8 دقیقه آخر زندگی‌اش به پلیس التماس می‌کرد که او را رها کنند و جانش را نجات دهد. شواهد واقعی در تلفن‌های همراه شاهدان ماجرا است که ظاهراً معاونان کلانتر از آنها ضبط کرده‌اند اما می‌دانم که واقعیت مشخص می‌شود و صدای برادر من به گوش خواهد رسید.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار