امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۳:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68707
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 102
جواد افهمی، نویسنده در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون ارائه مجوز به رمان «سال گرگ» گفت: این ...

جواد افهمی، نویسنده در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون ارائه مجوز به رمان «سال گرگ» گفت: این رمان درباره مجاهدین خلق (منافقین) است و به عملکرد، سلسله مراتب و بافت سازمانی مجاهدین خلق از مقطع تاسیس آن تا زمان انقلاب اسلامی می‌پردازد.

وی با اشاره به نکته حائز اهمیت کتاب افزود: روایت داستان در اولویت تالیف بود، در نگارش این رمان، هم اسامی شخصیت‌ها را تغییر دادم و هم در ابتدای اثر اشاره کردم که تعهدی به تاریخ ندارم و رمان‌نویس هستم. البته این اشاره به این معنی نیست که وقایع را تغییر داده‌ام، اما سعی کردم خودم را محدود نکنم و کاری صورت ندهم که بعداً کسی مدعی شود و بگوید فلان قسمت کار مطابق فلان موضوع نیست. این اثر شخصیت‌های حاشیه‌ای و اصلی دارد که حاشیه‌ای‌ها در مقاطعی از داستان، جلو آمده و دوباره به جای خود برمی‌گردند.

افهمی با تاکید به اینکه از سال گذشته و دوره قبل این اثر به ارشاد ارائه شده و مجددا پس از انتصاب آقای شجاعی صائین در اداره کتاب آن را برای دریافت مجوز روانه اداره کتاب کرده گفت: منتظر هستم تا روندها صدور مجوز به این کتاب طی شود. 
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها