امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۲۱:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68720
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمیته جنبی بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران ضمن انتشار فراخوانی از نهادهای مردمی دعوت کرد تا ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمیته جنبی بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران ضمن انتشار فراخوانی از نهادهای مردمی دعوت کرد تا طرح‌ها و پیشنهادات خود  برای حضور در نمایشگاه کتاب تهران را اعلام کنند.
 
بر اساس این گزارش، این طرح‌ها و پیشنهادات باید در حوزه کتاب و شامل موضوعاتی همچون کتاب، کودک و نوجوان، ورزشی، علمی، اجتماعی، فرهنگی، هنری باشد. سازمان‌ها و نهادهای علاقه‌مند فرصت دارند تا 22 فروردین 1393 آثار خود را به پست الکترونیکی karefarhangi@gmail.com ارسال کنند.
در متن این فراخوان آمده است:

کمیته فعالیت‌های جنبی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در راستای رسالت فرهنگ‌سازی خود در ایام برپایی بزرگترین رخداد فرهنگی کشور در نظر دارد از تمامی سازمان‌های مردم نهاد و ان‌جی‌او ‌ها (NGO) فعال، موسسات فرهنگی و مرتبط در حوزه (کتاب، کودک و نوجوان، ورزشی، علمی، اجتماعی، فرهنگی، هنری) دعوت به همکاری کند.

از متقاضیان دارای صلاحیت و واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید سوابق، فعالیت‌ها و پیشنهادات خود در حوزه فعالیت‌های جنبی نمایشگاه کتاب تهران را از تاریخ 22 اسفند 92 تا تاریخ 20 فروردین ماه 1393 به پست الکترونیکی karefarhangi@gmail.com ارسال نمایند تا پس از 22 فروردین ماه 1393 برگزیدگان طی فرآیند کارشناسی برای همکاری دعوت به عمل آید.

ضمنا، به بهترین ایده‌ها جایزه نفیسی اهدا می‌شود.
 
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها