امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۲۰:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68795
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۱۸
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، حمید چیت چیان تصریح کرد: معاونت برنامه ریزی وزارت نیرو موظف شده است تا ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، حمید چیت چیان تصریح کرد: معاونت برنامه ریزی وزارت نیرو موظف شده است تا برنامه‌ها و سیاست‌های وزارت نیرو را با سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی مطابقت دهد تا حرکت در راستای این سیاست ها باشد و اگر خطایی وجود دارد اصلاح شود.

وی در خصوص اقتصاد مقاومتی گفت: طی چند هفته گذشته مقام معظم رهبری سیاست های اقتصاد مقاومتی را ابلاغ کردند و ایشان به طرق مختلف در فرمایشات خود بر این مطلب تاکید کردند.

وی ادامه داد: سیاست های اقتصاد مقاومتی که ابلاغ شده، الگوها و راهبردهایی است که مطرح شده و در سیاست اقتصاد مقاومتی مسیر حرکت معین شده است و این امر نشان از اصرار ایشان بر این موضوع دارد.

وی اضافه کرد: اقتصاد مقاومتی امر کلیدی برای کشور است.

وزیر نیرو گفت: ما باید نشان دهیم که در تک تک مسائلی که مقام معظم رهبری می فرمایند مخاطب ایشان ما هستیم.

وزیر نیرو با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری به توجه بر اقتصاد مقاومتی، گفت: در این سیاست ها مسیر حرکت برای همه مشخص شده و همگان باید خود را موظف به اجرای این سیاست ها بدانند.

چیت چیان با اشاره به اینکه یکی دیگر از فرمایشات رهبر معظم انقلاب توجه به بهره وری است، گفت: با وجود ظرفیت های زیاد کشور در مقایسه با برخی کشورها عملکرد مناسبی نداشته ایم و مهم ترین مشکل ما در اقتصاد کشور بهره وری است.

وزیر نیرو با اشاره به برنامه های راهبردی وزارت نیرو، از همه مدیران و کارکنان این وزارتخانه خواست تا سیاست های ابلاغی را تا پایین ترین سطوح مدیریتی به شکل تفکیک شاخص ها اعمال کنند.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها