امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۴:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68796
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۱۸
تعداد بازدید: 61
مسلم آصفری در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: یکی از اقدامات صورت گرفته در سال 92 استفاده از ...

مسلم آصفری در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: یکی از اقدامات صورت گرفته در سال 92 استفاده از سامانه ثبت الکترونیک برای ثبت اسناد رسمی بود.

وی افزود: ما در بحث استفاده از این سامانه با مشکلاتی مواجه شدیم در حالی که اگر این امر به بخش غیردولتی سپرده شده بود به مشکلی برخورد نمی‌کردیم.

نائب رئیس کانون سردفتران و دفتریاران قوه قضائیه در خصوص آئین نامه اجرای پیش‌فروش ساختمان گفت: متأسفانه در حال حاضر اجرای این آئین نامه معطل مانده است.

آصفری با تأکید بر اینکه اجرای این آئین نامه بسیاری از مشکلات مردم را برطرف می کند، تصریح کرد: بدون شک با اجرای آئین نامه پیش‌فروش ساختمان جلوی پولشویی نیز گرفته می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه رئیس قوه قضائیه مواردی از این آئین نامه را غیرشرعی دانسته و از آن ایراد گرفته‌اند، در حال حاضر این آئین نامه نزد رئیس دستگاه قضایی است.

آصفری در پایان در خصوص تعطیلی پنج‌شنبه سردفتران‌ گفت: هنوز در این مورد تصمیمی اتخاذ نشده و این موضوع پس از نظرسنجی میان سردفتران به نتیجه نهایی می‌رسد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها