امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۸:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68814
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۱۸
تعداد بازدید: 99
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، در نشریه "رمز عبور" که فعلاً هر ماه منتشر می‌شود گزارش هایی با عناوین "چالش های مردان اقتصادی دولت یازدهم"، " مهدی هاشمی ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، در نشریه "رمز عبور" که فعلاً هر ماه منتشر می‌شود گزارش هایی با عناوین "چالش های مردان اقتصادی دولت یازدهم"، " مهدی هاشمی ؛ پسری با پرونده های نجومی" و برخی پرونده های امنیتی به چشم می خورد.

در نخستین شماره این هفته نامه ، گزارش ویژه ای از ابعاد تازه فساد و اعمال نفوذ در پرونده جنجالی کرسنت هم منتشر شده و کتابی در تحلیل و بررسی توافقنامه ژنو با عنوان " آنچه نوشتند ؛ آنچه مرقوم داشتند" ضمیمه این شماره از "رمز عبور" است.

گفتگو با فریدون عباسی رئیس سابق سازمان انرژی اتمی با عنوان " چرا بی خود چرخش سانترفیوژها را به چرخیدن زندگی مردم گره می زنید " ، مصاحبه ای با محمد حسین صفارهرندی با عنوان " اتهام جناح راست سکوت در برابر مفاسد اقتصادی دولت سازندگی بود" ، و گزارش و مقالاتی با عناوین "از زین العابدین مراغه ای تا محمود سریع القلم " ، " اصل 44 و این 44 نفر " ، "تدبیر حصر و دولت تدبیر" ، "ناگفته های همت" ، " نقد گزارش عملکرد 100 روزه دولت یازدهم " و ... از دیگر مطالب این شماره رمز عبور است.

آثار و گفتاری از آیت الله مصباح یزدی ،سید مسعود میرکاظمی ، حسین کچویان ، سید محمد غرضی ، علی زحمتکش ، یوسفعلی میرشکاک و عباس آقازمانی (ابو شریف) هم در این نشریه انتشار یافته است.

این هفته نامه 96 صفحه ای به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی کاوه اشتهاردی و سردبیری حسن روزی طلب منتشر شده است.
 


 

در سرمقاله این نشریه آمده است : « آرمانهای انقلاب اسلامی » همه جهان بینی، ایدئولوژی و زندگی ماست. سی و چند سال حیات جمهوری اسلامی و چند دهه مبارزه، تاریخ پرشکوهی را برای این مرز و بوم رقم زده است. سختی ها و شدائد روزهای مبارزه، انقلاب، جنگ و استقامت، گذرگاه هایی داشت که رمز عبور از آن، تمسک به ولایت فقیه و حضور همیشگی مردم انقلابی مان در صحنه ها بوده است.

مدیرمسئول رمز عبور همچنین این هفته نامه را تریبون جوانان انقلابی این کشور و فدائیان و سربازانی که در عرصه رسانه و مقابله با جنگ نرم، رویش های انقلاب اسلامی بشمار میروند معرفی کرده و با تاکید بر استقلال این نشریه از هرگونه وابستگی حزبی و جناحی، آورده است: نوشته های خود را نه فقط بر اساس اصول ژورنالیستی، بلکه بر مبنای صداقت، انصاف، منافع ملی و حتی وحدت و همبستگی ملی خواهیم سنجید . انقلاب اسلامی بزنگاه های مهمی داشته و در این سالها فراز و نشیب های بسیاری را شاهد بوده است. سختی ها، فشارها، انحرافات و فتنه هایی را پشت سرگذاشته که کالبدشکافی، تحلیل و پرداختن به آنها، حقایق و عبرت هایی را روشن می سازد که رمز عبور و چراغ راه آینده مان خواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها