امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۸:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68846
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بهروز نعمتی نائب‌رئیس فراکسیون رهروان ولایت،‌ در نطق میان‌دستور امروز خود در ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بهروز نعمتی نائب‌رئیس فراکسیون رهروان ولایت،‌ در نطق میان‌دستور امروز خود در صحن علنی مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)  گفت:‌ حضرت زهرا(س) از خانه گلی خود که به کاخ‌های عالم می‌ارزید به تربیت امامانی پرداخت که مسیر تاریخ را تغییر دادند.

وی همچنین به سالروز جنایت حمله شیمیایی رژیم صدام به حلبچه اشاره کرد و افزود: صدام در این جنایت علیه مردم حلبچه که گناهی جز عدم تبعیت از او نداشتند،‌ ثابت کرد که می‌توان با حمایت غرب هر جنایتی را عملی انسانی نشان داد.

نعمتی در ادامه گفت:‌ اما اگر چند نفر معدود در مسیر تأمین اهداف و منافع غرب در ایران محکوم شدند،‌ غربی‌ها می‌توانند با آن‌ها مخفیانه دیدار کرده و به آن‌ها جایزه دهند، اما صد افسوس که بعضی دوستان داخلی از این اقدامات غافلند.

وی از جایگاه نائب‌رئیس فراکسیون رهروان ولایت با تشکر از حضور اعضا در جلسه‌ای که با رئیس‌جمهور برگزار شد، اظهار کرد:‌ این گونه دیدارها زمینه را برای همکاری میان مجلس و دولت و در نتیجه بهبود زندگی مردم و کاهش تورم فراهم می‌کند.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس با ابراز امیدواری نسبت به همکاری همه قوا در سال 93 در جهت راهبردهای مقام معظم رهبری به‌منظور نیل به اقتصاد بهتر گفت:‌ همه مکلفیم در این راه که نجات کشور در آن است، قدم برداریم.

وی در تذکرات خود خطاب به جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: ‌با غفلت شما در سالگرد درگذشت بیدارگر جهان اسلا‌م،‌ سیدجمال‌الدین اسدآبادی با نام «سیدجمال افغانی» ثبت جهانی شد.

نعمتی از وزرای امور خارجه و اطلاعات خواست پروتکل‌های دیدارهای میهمانان دیپلماتیک را به گونه‌ای تنظیم کنند که ملاقاتی خارج از آن صورت نگیرد.

وی در بخش دیگری از تذکرات خود خطاب به حجتی وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به عدم برنامه‌ریزی در توزیع کودهای شیمیایی که سبب عدم دسترسی مناسب کشاورزان به آن شده است،‌ گفت:‌ الان هر کیسه کود، 50 هزار تومان به‌دست کشاورزی می‌رسد.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:‌ علیرغم تذکرات وزیر جهاد کشاورزی،‌ مرغداری‌ها رو به نابودی است.

وی بی‌توجهی به تعمیر و تعریض گردنه اسدآباد را به وزیر راه و شهرسازی یادآور شد و از وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی نیز خواست هرچه سریعتر مشکلات کارخانه اسدآباد را حل کند،‌ تا با واردات از هند رو به ورشکستگی نرود.

نعمتی خطاب به وزیر اقتصاد گفت:‌ مشکلات وام کشاورزان را جدی بگیرید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها