امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۵:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68855
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سپاه، سردار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه ضمن دیدار با سردار خضرایی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سپاه، سردار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه ضمن دیدار با سردار خضرایی مدیرعامل باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت، از تالارهای این موزه بازدید کرد.

در ابتدای این دیدار سردار خضرایی ضمن ارائه گزارشی از نحوه شکل گیری موزه و برگزاری جلسات احصای تاریخ شفاهی، خواستار برگزاری جلسات احصای تاریخ شفاهی و تدقیق اطلاعات نقش نیروی دریایی سپاه در دوران دفاع مقدس شد.

سردار فدوی نیز ضمن تشکر از ابتکار عمل شهرداری و باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت در به تصویر کشیدن مجاهدت‌ها و رشادت‌های دوران هشت ساله دفاع مقدس به ویژه جلسات احصای تاریخ شفاهی، آمادگی نیروی دریایی سپاه را برای تشکیل این جلسات در موزه دفاع مقدس اعلام کرد.

وی افزود: یکی از مقاطع ویژه دفاع مقدس موضوع دریا و خلیج همیشه فارس است که کمتر به آن پرداخته شده است و نقش نیروی دریایی سپاه فقط منحصر به دوران هشت ساله جنگ تحمیلی نیست و بعد از خاتمه جنگ هم نیروی دریایی سپاه پاسداران در حراست از مرزهای آبی کیان اسلامی در حال نقش‌آفرینی است که در جلسات مد نظر باید به این دو مقطع زمانی توجه شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها