امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۲:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6886
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۲۰
تعداد بازدید: 115
به  گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، غرفه‌های ناشران در نمایشگاه کتاب علاوه براینکه محلی برای فروش کتاب و عرضه جدیدترین کتاب‌ها به مخاطبان است، محلی ...

به  گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، غرفه‌های ناشران در نمایشگاه کتاب علاوه براینکه محلی برای فروش کتاب و عرضه جدیدترین کتاب‌ها به مخاطبان است، محلی برای حضور صاحبان اثرها اعم از محقق و نویسنده و شاعر و استاد دانشگاه نیز هست تا با حضور در غرفه ناشر کتاب‌هایشان با مخاطبان ارتباط برقرار کنند و کتاب‌ها را امضا کنند یا گپ و گفتی با اهالی رسانه‌ها داشته باشند.
 
انتشارات موسسه شهرستان ادب امسال کتاب‌های زیادی را به نمایشگاه رساند و علاوه بر استقبال مخاطبان از کتاب‌های شعر و داستان پر آوازه‌ترین شاعران و هنرمندان کشورمان، غرفه شهرستان ادب هم به خاطر میهمانانش معمولا بسیار شلوغ بود. در ساعات کاری نمایشگاه از میان هنرمندان و دوستداران ادبیات افراد زیادی از پیشخوان شهرستان ادب دیدن کردند و دقایقی چند میهمان صندلی های  اندک این نشر جوان بودند و غرفه شهرستان ادب امسال - به رغم کمبود امکانات- فرصت این را داشت تا یک پاتوق فرهنگی باشد.

میرجلال‌الدین کزازی، شیرین‌علی گلمرادی، محمد جواد محقق، علیرضا قزوه، سعید بیابانکی، مرتضی امیری اسفندقه، سیدابوطالب مظفری، محمدسرور رجایی، محمدرضا سنگری، مصطفی محدثی‌خراسانی، اسماعیل امینی، محمدرضا سرشار، عبدالجبار کاکایی، علی الله سلیمی، مجید اسطیری، حجت الاسلام محمد حسین انصاری نژاد، حجت الاسلام جواد محمد زمانی، آرش شفاعی، هادی خورشاهیان، علی داودی، محمدرضا طهماسبی، رضا شیبانی، علیرضا رجبعلی‌زاده کاشانی، جواد زهتاب، امیدمهدی نژاد، محمد مهدی سیار، حامد صلاحی، حامد محقق، مجید اکبرزاده، میلاد عرفان پور و رسول پیره، سید صابر موسوی،محمد رضا شرفی خبوشان، امیر تیموری و ... از جمله شاعران و نویسندگانی بودند که امسال در غرفه شهرستان ادب حاضر شدند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها