امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۱۷:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68869
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی طی تذکری در جلسه علنی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی طی تذکری در جلسه علنی امروز مجلس با استناد به اصل هشتم قانون اساسی اظهار داشت: امر به معروف و نهی از منکر مقامات دولتی مهمترین دلیل برخی تذکرات نمایندگان است.

وی با اشاره به اینکه بحث فرهنگ از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان یک دغدغه مطرح شده است، افزود: شاهدیم که رئیس جمهور به صراحت اعلام می‌کند که امر فرهنگ تنها در اختیار دولت نیست و بقیه نهادها نیز باید به صورت جدی وارد این مسئله شوند.

نماینده مردم بجنورد با اشاره به مذاکرات هسته‌ای بین ایران و کشورهای 5+1 ادامه داد: اگر تیم مذاکره‌کننده تنها موضع‌گیری‌های دولت دهم را ملامت می‌کند و آن را زمینه‌ساز بحران می‌خواند، چرا ما امروز شاهد تأثیرگذاری این زبان نرم نیستیم.

جعفری گفت: ما به یاد نداریم که دبیر کل سازمان ملل متحد اینگونه و با دخالت در امور داخلی کشورمان برای بحث حقوق بشر وارد شده باشد.

وی افزود: ما از تیم مذاکره‌کننده حمایت می‌کنیم اما به نظرم باید زیرکی و کیاست را داشته باشیم و بتوانیم قاطعانه از تمام ظرفیت‌ها استفاده کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار