امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۱۸:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6887
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۲۰
تعداد بازدید: 116
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فاطمه رخشانی طی ابلاغی به دانشگاههای علوم پزشکی کشور از آنها خواست برنامه نظارتهای بهداشتی بر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فاطمه رخشانی طی ابلاغی به دانشگاههای علوم پزشکی کشور از آنها خواست برنامه نظارتهای بهداشتی بر مراکز و اماکن در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل را در سال جاری تشدید کنند.

بنا بر این گزارش در این ابلاغ آمده است: در راستای کنترل عوامل محیطی به منظور کاهش بار بیماریها و مشکلات بهداشتی، با توجه به فصول گرم سال و احتمال افزایش شیوع بیماریهای منتقله از آب و غذا ضروری است برنامه ریزی جدی همانند سالهای گذشته با حضور فعال همه بازرسان بهداشت محیط در ساعات غیراداری و روزهای تعطیل با بسیج همه امکانات موجود در خصوص تشدید نظارتها، بازرسی ها و کنترل بهداشتی مراکز تهیه، توزیع، عرضه و فروش مواد غذایی و اماکن عمومی حساس و مناطق مذکور اقدام کرده و موارد مندرج در دستورالعمل را در دستور کارگروه مدیریت بهداشت محیط و حرفه ای معاونت های محترم آن دانشگاه قرار دهند.

در ادامه این ابلاغیه با اشاره به راه‌اندازی سامانه جامع بازرسی مرکز سلامت محیط و کار از دانشگاه های علوم پزشکی خواسته شده است نسبت به تجهیز بازرسان به ابزار و تجهیزات مرتبط با این سامانه اقدام کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها