امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۰۶:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68870
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ابراهیم آقامحمدی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی عصر ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ابراهیم آقامحمدی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی عصر امروز شنبه پارلمان طی تذکری اظهار داشت: حق غنی‌سازی جمهوری اسلامی ایران توسط 1+5 به رسمیت شناخته شد، اما همگان شاهد بودیم که خانم اشتون در تهران به این سؤال پاسخ نداد و حاضر نشد حق غنی‌سازی ایران را به رسمیت بشناسد.

وی افزود: خانم اشتون با بازی کلمات از حق غنی‌سازی ایران گذشت و وزارت امور خارجه مانند بسیاری از مواقع دیگر در این‌باره واکنشی نشان نداد، البته خانم اشتون چند بار نیز با دخالت در امور داخلی کشورمان به دیدار فتنه‌گران رفت، حتی در تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان نیز دخالت کرد و پیشنهاد حضور استاندار اصفهان در آن تیم را داد که باز هم متأسفانه وزارت خارجه هیچ واکنشی نشان نداد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه این روزها قبح دخالت در مسائل داخلی ایران در حال شکسته شدن است، تصریح کرد: اروپایی‌ها با زندانیان ایرانی ملاقات می‌کنند و وزارت خارجه می‌گوید من در جریان نیستم، اگر وزارت خارجه عرضه ندارد مهمان‌های خود را کنترل کند، مجلس باید به این مسئله ورود کرده و تصمیماتی اتخاذ کند تا دیگر این اتفاقات نیافتد.

آقامحمدی در پایان تذکر خود به تأکیدات مقام معظم رهبری در رابطه با اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: انشاءالله این بار افراد آمادگی خود را به صورت عملی نشان خواهند داد تا شاهد عملیاتی شدن این دغدغه مقام معظم رهبری باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها