امروز : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 20
۰۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68881
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کاروان رسانه‌ای که از صبح امروز جهت بازدید از مناطق زیارتی و عملیاتی جنوب کشور ...

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کاروان رسانه‌ای که از صبح امروز جهت بازدید از مناطق زیارتی و عملیاتی جنوب کشور عازم خوزستان شده است دقایقی پیش با حضور در منطقه زیارتی اروندکنار، حضور پرشور و معنادار جوانان را در مقرّ عملیات والفجر8 پوشش دادند.

بر اساس این گزارش خبرنگاران داخلی و خارجی با حضور در منطقه زیارتی اروندکنار با زائران این منطقه زیارتی گفت‌وگو کردند.

سرهنگ ناصر شیروانی مسئول منطقه زیراتی اروندکنار در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از افزایش حضور زائران در این منطقه زیارتی نسبت به سال‌های گذشته خبر داد و گفت: با توجه به افزایش علاقه‌مندی جوانان به فرهنگ دفاع مقدس ما شاهد حضور گسترده نسل سوم و چهارم انقلاب در مناطق زیارتی جنوب هستیم.

وی با بیان اینکه منطقه زیارتی اروند نسبت به دیگر مناطق زیارتی از جاذبه‌های زیادی برخوردار است، تصریح کرد: با همت نیروی دریایی سپاه زائران منطقه زیارتی اروند با حضور در این مکان می‌توانند توسط شناور سپاه بخش‌های مختلف فاو را با چشم غیرمسلح مشاهده کنند. 

به گزارش فارس، اروندکنار که یکی از بخش‌های آبادان است، در 48 کیلومتری جنوب شرقی این شهر واقع شده است؛ اروند رود نیز که یکی از بزرگترین رودهای جهان است از تصال دو رود دجله و فرات تشکیل می‌شود.

در منطقه زیارتی اروندرود عملیات برزگ والفجر8 با رمز یا فاطمه زهرا(س) از تاریخ 20/11/64 الی 9/2/65 انجام شد و به موجب آن خسارت سنگینی به دشمن بعثی وارد شد.

شیروانی همچنین به امنیت مرز آبی ایران و عراق اشاره کرد و افزود: در منطقه مرزی اروند ما شاهد ثبات و امنیت کامل هستیم و البته نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران آمادگی کاملی را برای دفع هر نوع تهدیدی دارند البته امروز آن طرف رود اروند دولت دوست و برادر ما قرار دارد که این امر موجب ثبات در این منطقه مرزی شده است.
انتهای پیام/‌
برچسب ها:
آخرین اخبار