امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۸:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68911
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار رحیمی رییس پلیس راهور در مراسم تجلیل از تاکسیرانان نمونه شرکت پانیذ  با اشاره به اجرای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار رحیمی رییس پلیس راهور در مراسم تجلیل از تاکسیرانان نمونه شرکت پانیذ  با اشاره به اجرای طرح ویژه خریدهای نوروزی تا پایان سال جاری تصریح کرد: همچنین برای پنج شنبه  و جمعه آینده که مصادف با نوروز خواهد بود برنامه های برای تسهیل رفت و آمد به بهشت زهرا (س) و دیدار با اهل قبور درنظرگرفته شده است.

وی همچنین از اجرای برنامه های ویژه پلیس راهنمایی و رانندگی همزمان با تحویل سال نو خبر داد و گفت: 80 نقطه حادثه خیز در تهران شناسایی شده که این نقاط در واقع مکان هایی هستند که در طول یکسال گذشته بیشترین تصادفات در این نقاط حادث شده است و این نقاط درروزهای تعطیل به طور خاص کنترل می شوند.

سردار رحیمی همچنین در جمع تاکسیرانان و خانواده هایشان  بر ضرورت  رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از سوی تاکسیرانان تاکید کرد و گفت: اگر شهروندان قوانین را زیر پا نگذارند و قانون‌مداری را سرلوحه خود کنند زمینه آرامش روحی و روانی را برای خود و شهروندان فراهم خواهند کرد.

وی تصریح کرد: رفتارهای غلط ترافیکی ماست که هر روز با آن مشکل به وجود می‌آید و خیلی از مشکلات در همین رهگذر است، در بین همه اقشار جامعه راننده تاکسی همه قوانین را باید فرا بگیرد تا شاهد کمترین خطا در بین این قشر از جامعه باشیم.

در حاشیه این مراسم از طوماری 50 متری که در آن از اقدامات میثم مظفر مدیریت سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی در خصوص بیمه تکمیلی رایگان تاکسیرانان قدردانی شده بود، رونمایی شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها