امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۱:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68913
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 41
محمد نستوه، معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص تمدید مهلت ...

محمد نستوه، معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص تمدید مهلت  ثبت نام آزمون استعدادهای درخشان اظهار داشت: به استان‌هایی که درخواست تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون استعدادهای درخشان را داشتند، مجوز تمدید داده شده است و چون ثبت‌نام‌ها به صورت استانی است، به استان‌هایی که بسته به تعداد واجدین شرایط و میزان تقاضا، درخواست تمدید را داشتند مجوز داده شد.

وی ادامه داد: به استان‌ها اعلام کردیم خودشان می‌توانند تصمیم‌گیری کنند و خیلی از استان‌ها این تصمیم‌گیری را انجام داده و ثبت‌نام را تا 28 اسفند تمدید کردند.

نستوه در خصوص میزان استقبال دانش‌آموزان از ثبت‌نام آزمون استعدادهای درخشان افزود: به دلیل اینکه استان‌ها به تفکیک ثبت‌نام می‌کنند و به صورت متمرکز این کار انجام نمی‌شود، آمار دقیقی نداریم ولی امسال استقبال خوبی شده است و ارزیابی‌ها نشان می‌دهد از سال گذشته بیشتر بوده است.

وی گفت: تهران، شهرستان‌های تهران، خراسان رضوی، اصفهان، سیستان و بلوچستان از جمله مراکزی هستند که ثبت‌نام آزمون استعدادهای درخشان در آنها تا 28 اسفند تمدید شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها