امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68915
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور در دیدار با مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور در دیدار با مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اینکه یکی از مشخصه‌های خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اخلاق‌گرایی این رسانه است، اظهارداشت: همین امر وجه تمایز خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با دیگر رسانه‌ها است.

وی تصریح کرد: خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از لحاظ کمی و کیفی نیز از جمله رسانه‌های برتر کشور محسوب می‌شود که این موضوع حائز اهمیت است.

هاشمی با بیان اینکه نباید چتر رفاه اجتماعی ذیل چتر سیاسی قرار گیرد، گفت: رفاه اجتماعی از جمله موضوعاتی است که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رئیس جمهور به آن تاکید ویژه‌ای کرده‌اند و برای پرداختن به این موضوع باید تمام دستگاه‌ها و رسانه‌ها انسجام بیشتری را داشته باشند.

رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به مسئولیت اجتماعی دستگاه‌ها، گفت: در حال حاضر در اکثر کشورهای پیشرفته به این معقوله توجه ویژه‌ای شده که امیدواریم در کشور ما نیز با حمایت رسانه‌ها و تعامل دستگاه‌ها توجه ویژه‌ای به مسئولیت اجتماعی و رفاه اجتماعی شود.

هاشمی خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود که رسانه‌ها توجه ویژه‌ای را به سازمان بهزیستی و معرفی آن به آحاد جامعه داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: سازمان بهزیستی کشور در حال حاضر توجه ویژه‌ای را به نیازهای مددجویان از جمله مسکن، اشتغال و تحصیل داشته و زمینه استفاده مددجویان را از این نوع فعالیت‌ها فراهم کرده است.

رئیس سازمان بهزیستی کشور خاطرنشان کرد: بیش از 95 درصد از خدمات سازمان بهزیستی توسط خیرین و نیکوکاران انجام می‌شود.

هاشمی اظهارداشت: توجه به آسیب های اجتماعی و پیشگیری از موضوعاتی است که سازمان بهزیستی به آن پرداخته است و در این زمینه گام‌های خوبی را برداشته است.

رئیس سازمان بهزیستی کشور در پایان از خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به جهت پوشش خبری به موقع در سال 92 تقدیر کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار