امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۵:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68921
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 52
  به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، سیدنظام‌الدین موسوی در دیدار با رئیس سازمان بهزیستی کشور و پس از بازدید وی از خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

  به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، سیدنظام‌الدین موسوی در دیدار با رئیس سازمان بهزیستی کشور و پس از بازدید وی از خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهارداشت: سازمان بهزیستی کشور فعالیت‌های متعدد و تخصصی را برعهده دارد.

وی تصریح کرد: رسانه‌ها و بخصوص خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و با توجه به اینکه یکی از خبرگزاری های مطرح کشور محسوب می‌شود و مخاطب زیادی را دارد می‌تواند همکاری مطلوب و نزدیکتری را با سازمان بهزیستی کشور داشته باشد.

موسوی خاطرنشان کرد: در سال‌های اخیر کارهای خوبی از سوی سازمان بهزیستی کشور در حوزه آسیب‌های اجتماعی صورت گرفته است.

مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس تصریح کرد: با توجه به اینکه براساس آمار و به گفته رئیس سازمان بهزیستی حجم گسترده‌ای از اعتبارات سازمان بهزیستی توسط خیرین تامین می‌شود، دولت نیز باید سرمایه گذاری وسیعی را در سازمان بهزیستی اختصاص دهد.

وی خاطرنشان کرد: هم‌اکنون سازمان بهزیستی یکی از دستگاه‌های تخصصی محسوب می‌شود که دارای نیروهای با تجربه و ارزشمندی در حوزه‌های مختلف و بویژه مدیریت است.

مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس افزود: رسانه‌ها می‌توانند در امر اطلاع‌رسانی و پیشگیری نقش موثر و ارزشمندی را با سازمان بهزیستی داشته باشند و این در حالی است که خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس آمادگی این کار را دارد.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مخاطب زیادی را دارد و به لحاظ میزان مخاطب و بازنشر و اثرگذاری نخبگان می‌تواند همکاری مطلوبی را با سازمان بهزیستی کشور داشته باشد و ما به نوبه خودمان آمادگی هر نوع همکاری‌ای را داریم.

موسوی بیان داشت: در معقوله فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی آسیب‌های اجتماعی، خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس آمادگی هر نوع همکاری را با سازمان بهزیستی دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها