امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۶:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6893
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۲۰
تعداد بازدید: 110
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، کوروش اعتماد گفت: این طرح جزو برنامه های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، کوروش اعتماد گفت: این طرح جزو برنامه های علمیاتی مرکز مدیریت بیماریهای غیر واگیر وزارت بهداشت  در سال 92 قرار گرفته و تا اتمام غربالگری فشارخون تمام ایرانیان بالای 30 سال یعنی حداقل تا 3 ماه دیگر ادامه می یابد.

وی افزود: برای تبلیغات و اعلام اهمیت و گستردگی این طرح پرستاران به مدت یک هفته در این طرح مشارکت کردند ولی هنوز طرح تمام نشده و مردم می‌توانند به مراکز بهداشتی برای غربالگری فشار خون خود مراجعه کنند.

وی افزود: این طرح در روستاها به طور فعال انجام خواهد شد به این ترتیب که در صورت عدم مراجعه افراد به خانه‌ها و مراکز بهداشتی نیروهای ما به سراغ آنان می‌روند.

وی افزود: در شهرها نیز این طرح در مراکز بهداشتی اجرا می‌شود و مردم می‌توانند به این مراکز مراجعه کنند.

وی ادامه داد: با هماهنگی استانها پایگاه های سیاری نیز برای اقشاری مثل کارمندان که نمی‌توانند به این مراکز مراجعه کنند در نظر گرفته می شود.

وی در خصوص اعلام آمار افرادی که تاکنون در این طرح شرکت کرده‌اند، گفت: استقبال مردم از این طرح بسیار خوب بوده است و آمار دانشگاه ها در این خصوص در حال جمع آوری است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها