امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۰:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68931
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرنگار اعزامی فارس به خوزستان،  محمدباقر قالیباف در حاشیه این مراسم طی سخنانی در جمع خبرنگاران با اشاره به آغاز دهه فاطمیه گفت: امروز مصادف ...

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس به خوزستان،  محمدباقر قالیباف در حاشیه این مراسم طی سخنانی در جمع خبرنگاران با اشاره به آغاز دهه فاطمیه گفت: امروز مصادف شد با اینکه در محل شهادت شهدای شلمچه و کربلای ایران حضور پیدا کنیم تا پیکر بیش از یکصد شهیدی که محب اهل بیت (ع) و حضرت زهرا(س) بودند، واردکشور شود . این که پیکر مطهر این شهدای گمنام در آستانه سال جدید و دهه فاطمیه به آغوش کشور اسلامی بازگشته است، توفیقی برای همه ملت ما است. مخصوصا برای افرادی مثل بنده که توفیق همرزمی و همسنگری با شهدا را داشته ام .

وی ادامه داد: وقتی امروز پیکر مطهر شهدا را با شعار یا زهرا می آوردند یاد خاطره ای از دوران مقدس افتادم . هیچ وقت فراموش نمی کنم که در عملیات رمضان شهید کاظمی از لشکر هشت نجف در همین کانال ماهیگیری بود. یک روز صبح که برای بررسی وضعیت خط آماده بودیم، شاهد بودم که این شهید – که شاید 14 سال بیشتر سن نداشت – کنار یک تیربار 14.5 مجروح و با پیشانی بند یا فاطمه زهرا(س) به شهادت رسیده بود. انصافا عشق به اهل بیت (ع) و فرهنگ جهاد و شهادت همیشه این عزت را برای این کشور و نظام آورده است .

قالیباف افزود: همه ما مدیون شهدا هستیم. امروز هم روز بزرگی برای یادآوری نام و یاد شهدا و استمرار مسیر آنها تحت رهبری مقام معظم رهبری بود .

وی ادامه داد: مهمترین کار ما این است که به مردم خدمت کنیم چرا که شهدا این را از ما می خواهند. امروز نیز آمده ایم یادآوری کنیم تا میز، مقام، جاه و قدرت ما را غافل نکند و به یاد بیاوریم که سی سال قبل در همین شلمچه و خین کجا بودیم و امروز کجا هستیم. در حقیقت این امر به ما یاداوری می کند که جز خدمت به مردم و حفظ عزت کشور نباید چیز دیگری را دنبال کنیم و اگر دینی هم داریم فقط به این بچه های شهید است .

همچنین محمدباقر قالیباف پس از تحویل پیکر مطهر شهدای گمنام در منطقه خین حاضر شد و با حضور در کنار نهر خین از مناطق عملیاتی کربلای 4 و5 بازدید کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها