امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۰:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68938
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سروان محمد ابوالحسنی با اعلام این خبر گفت: فردی با هویت مشخص به این پلیس مراجعه و اظهار داشت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سروان محمد ابوالحسنی با اعلام این خبر گفت: فردی با هویت مشخص به این پلیس مراجعه و اظهار داشت که چندی پیش از طریق دوستانم با سایتی آشنا شدم و به دلیل مشکلات مالی و کسب درآمد در سایت مورد نظر پول واریز و به بازی پرداختم.

وی تصریح کرد: در اوایل به دلیل باخت زیاد سعی داشتم که پول از دست رفته خود را باز گردانم و به همین دلیل بیشتر در دام این افراد گرفتار شدم تا جایی که کل موجودی خود را باختم و در تماس تلفنی با مسئولان سایت درخواست برگشت پول را نمودم ولی آنها قبول نکردند.

سروان ابوالحسنی خاطرنشان کرد: مراتب با توجه به اهمیت موضوع سریعا تحت پیگیری قرار گرفت و جهت تعیین صحت ادعای شاکی، سایت اینترنتی که متهم در آن اقدام به فعالیت نموده بود مورد بررسی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: پس از بررسی‌های لازم مشخص شد که صاحب سایت با در دست داشتن ماهیت سایت و در اختیار داشتن مدیریت بازی‌ها اقدام به کلاهبرداری می‌کند.

ابوالحسنی اظهار داشت: با بهره‌گیری از دانش فنی و پلیسی صاحب سایت مورد نظر شناسایی و به این پلیس احضار شد پس از تحقیقات و بازجویی از متهم و بررسی فنی ادله دیجیتال استخراج شده از لپ تاپ و تبلت متهم، مشخص شد که وی صاحب اصلی سایت است.

این مسئول انتظامی عنوان داشت: حساب بانکی متهم طی مدت شش ماه بیش از 15 میلیارد ریال گردش مالی داشته که در این خصوص تمامی حساب‌های وی مسدود گردید.

سرپرست پلیس فتا فرماندهی انتظامی ویژه کیش در پایان یادآور شد: در ادامه این تحقیقات یک نفر متهم دیگر شناسایی که پس از بررسی پایگاه داده سایت مذکور مشخص شد که وی نیز یکی از متهمان سایت مورد نظر است که با پرونده مطروحه تحویل مقام قضایی گردیدند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها