امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۷:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6895
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۲۰
تعداد بازدید: 111
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این بازیگر 48 ساله سینما می‌گوید تهیه کنندگان مجموعه فیلم «مرد آهنی» برای نقش اصلی آن، باید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این بازیگر 48 ساله سینما می‌گوید تهیه کنندگان مجموعه فیلم «مرد آهنی» برای نقش اصلی آن، باید به دنبال یک بازیگر تازه بگردند.

با این حال، داونی جونیور اعلام کرد که در قسمت دوم و سوم مجموعه فیلم ابرقهرمانانه و کمیک استریپی «آونجرز / انتقام‌گیران» نقش مرد آهنی را بازی خواهد کرد.

وی هم اکنون در حال انجام مذاکره با کمپانی والت دیزنی و شرکت مارول برای امضای قرارداد بازی در دو قسمت جدید مجموعه فیلم «آونجرز» است.

داونی جونیور می‌گوید:« دیگر حوصله و توان آن را ندارم که در نقش اصلی یک فیلم ابرقهرمانانه مثل «مرد آهنی 4» ظاهر شوم. اما اگر گروهی از ابرقهرمانان در فیلمی مثل «آونجرز» 2 و 3 باشند، آن وقت من هم در کنار آنها بازی خواهم کرد.»

رسانه‌های گروهی هفته قبل به نقل قول از این بازیگر گفتند وی قصد بازنشستگی دارد و در سال 2015 که 50 ساله می‌شود، دیگر در نقش مرد آهنی بازی نخواهد کرد.

اما وی به صورت رسمی نگفته بود تا سال 2015 دیگر در هیچ قسمت تازه‌ای از مجموعه فیلم «مرد آهنی» ظاهر نخواهد شد. اظهارات تازه وی، تکمیل کننده صحبت‌های قبلی اوست.

این اظهارات از این جهت اهمیت دارد که پس از نمایش عمومی موفقیت آمیز«مرد آهنی 4» و فروش 700 میلیون دلاری آن در سطح جهان، اعلام شده است.

برخی از تحلیل‌گران اقتصادی سینما پس از فروش بالای این فیلم در اولین هفته نمایش عمومی خود در بیش از 30 کشور جهان، گفتند به احتمال زیاد داونی جونیور تا قبل از 50 سالگی در قسمت دیگری از مجموعه فیلم «مرد آهنی» ظاهر خواهد شد.

رابرت داونی جونیور در مجموعه «مرد آهنی» در نقش یک صنعت‌گر میلیارد به نام تونی استارک بازی کرده که توانایی تبدیل شدن به ابرقهرمانی به نام مرد آهنی را دارد. او این نقش را در اولین قسمت «آونجرز» در تابستان سال گذشته میلادی هم تکرار کرد.

دومین قسمت «آونجرز» برای نمایش عمومی در اول ماه مه سال 2015 آماده می‌شود. اهل فن می‌گویند قسمت سوم این فیلم، تا زودتر از سال 2017 به روی پرده سینماها نخواهد رفت.

داونی جونیور در این فیلم‌ها، در کنار کریس همسورث، کریس ایوانز، مارک روفالو، ساموئل ال‌جکسن، جرمی رنر و اسکارلت یوهانسن بازی خواهد کرد. هر یک از این بازیگران در قصه «آونجرز»‌ها در نقش یکی از ابرقهرمانان قصه‌های کمیک استریپی شرکت انتشاراتی مارول ظاهر می‌شوند.

اهل فن می‌گویند کمپانی والت دیزنی و شرکت مارول باید برای نقش مرد آهنی در قسمت چهارم «مرد آهنی» یک بازیگر مناسب پیدا کنند. لیوناردو دی کاپریو مهم‌ترین گزینه‌ای است که تا به امروز نام وی برای بازی در این نقش مطرح شده است.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها