امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۷:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68984
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «ایتارتاس»، "کنستانتین دالگوف" نماینده تام الاختیار وزارت امور خارجه روسیه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «ایتارتاس»، "کنستانتین دالگوف" نماینده تام الاختیار وزارت امور خارجه روسیه در امور حقوق بشر، دموکراسی و ارجحیت قانون می‌گوید: چرا کسی در اروپا و آمریکا به عدم اجرای تعهدات بین‌المللی اوکراین در زمینه مقابله با نژادپرستی، تبعیض نژادی و بیگانه ستیزی در این کشور توجه ندارد؟

این دیپلمات بلندپایه روس در صفحه «تویتر» خود نوشت: این تعهدات باید از سوی افرادی که اکنون قدرت در اوکراین را بدست گرفته‌اند، رعایت شود، ولی مقامات غربی به این مسئله اهمیتی نمی‌دهند.

وی تاکید کرد: ساختارهای گروهی که در پی شورش و ناآرامی‌های اخیر در اوکراین قدرت و اسلحه بدست آوردندد، باید اکنون غیرقانونی اعلام شوند.

لازم به یادآوری است که شب گذشته در شهر خارکوف (در شرق اوکراین) درگیری سختی بین مردم این شهر و شبه نظامیان ملی گرا رخ داد.

وزارت کشور اوکراین با تایید این مسئله اعلام کرده است که در جریان این درگیری‌ها 2 نفر کشته شده و ده‌ها نفر نیز زخمی شدند. علاوه بر این حدود 30 نفر نیز توسط نیروهای انتظامی بازداشت شده‌اند.

"آرسن آواکوف" وزیر دفاع منتصب از سوی پارلمان اوکراین اعلام کرده است که تحقیقات در مورد این حادثه در حال انجام است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار