امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۱:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 68986
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری النشره، شیخ نبیل قاووق، رئیس شورای اجرایی حزب الله طی نطقی در بنت جبیل گفت: راهبرد مقاومت از سال 1984 تا ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری النشره، شیخ نبیل قاووق، رئیس شورای اجرایی حزب الله طی نطقی در بنت جبیل گفت: راهبرد مقاومت از سال 1984 تا به امروز تنها راهبردی بوده که از لبنان حفاظت کرده و زمین های اشغالی لبنان را آزاد کرده و شایستگی خود را در بازدارندگی در برابر دشمن اسرائیلی ثابت کرده است و تکلیف ملی بر همه لبنانی ها پایبندی به قدرت سرزمین و به معادله ای است که است شایستگی خود را در آزادسازی و دفاع از کشور ثابت کرده است.

دولت لبنان پس از برگزاری 10 جلسه و اختلاف نظر درباره متن بیانیه، دیشب در جلسه مشترکی با «میشل سلیمان» رئیس‌جمهور این کشور بیانیه وزارتی را تصویب و بر حق مردم لبنان برای «مقاومت در برابر اشغالگری رژیم صهیونیستی» تاکید کرد.

وی افزود: کسانی که می خواهند تصمیم گیری ها درباره مقاومت در اختیار آنها باشد می‌خواهند آن را محدود کنند و آن را با خود تقسیم کرده و بر تصمیم های آن احاطه داشته باشند و در همین حال آنها در پایتخت ها و محافل عربی و بین‌الملل علیه مقاومت سخنان تحریک آمیز به میان می‌آورند و منتظر فرصت برای نابودی آن هستند.

شیخ نبیل قاووق گفت: این ها نمی توانند حافظ کشور، مردم و نهادهای آن و حتی تصمیم های مقاومت باشند آنها خود باری برای همه نهادها و همه منفعت ملی هستند و علیه همه دستاوردهای مقاومت و شهدای آن توهین و تهدید می‌کنند.

رئیس شورای اجرایی حزب الله تاکید کرد: مقاومت ضرورت و تکلیفی ملی است که نمی توان از آن کوتاه آمد و یا در برابر آن کوتاهی و چانه زنی کرد برای همین همه ما به هر حرفی از حروف مقاومت پایبند هستیم و حروف آن از همه طلاهای جهان برایمان ارزشمند تر است زیرا طلا خرید و فروش می شود اما حروف مقاومت خرید و فروش نمی‌شود و هرگز به معامله سیاسی گذاشته نمی‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها